doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Cementový jíl Layrite

Layrite Cement Clay je oblíbený přípravek na vlasy známý svou dlouhotrvající fixací. Výrobek je vhodný pro muže i ženy. S Layrite Cement Clay můžete upravovat různé účesy. Layrite Cement Clay je navíc vhodný pro jakýkoli typ vlasů. Objevte tento výrobek a užijte si dlouhé držení.

Třídění

Na stránku
Cena

Složení Layrite Cement Clay

Cementový jíl Layrite je vyroben z přírodních surovin. Neobsahuje žádné škodlivé látky, což znamená, že výrobek lze používat denně. Cementový jíl je vhodným stylingovým přípravkem i pro osoby s citlivou pokožkou hlavy. Kromě toho, že Layrite Cement Clay poskytuje silnou fixaci, má také změkčující účinek. Výrobek je na vodní bázi, takže nezanechává skvrny.

Použití Layrite Cement Clay

Velkou výhodou výrobku je, že se snadno nanáší. Vezměte si do ruky malé množství výrobku a rozetřete jej v dlaních. Naneste Layrite Cement Clay na ručníkem vysušené až suché vlasy. Čím jsou vlasy sušší, tím silnější je jejich fixace a matný vzhled. Rozetřete přípravek po vlasech a upravte je podle potřeby.

Odstraňte přípravek

Výrobek může ve vlasech zůstat po celý den. Nakonec jej můžete z vlasů opláchnout při sprchování. Můžete také zvolit jemné vyčesání přípravku z vlasů. Výrobek je na vodní bázi, proto se z vlasů snadno vymývá.

Pro koho je Layrite Cement Clay vhodný?

Layrite Cement Clay je vhodný pro každého. Ať už máte kudrnaté, rovné, barvené nebo vlnité vlasy: s přípravkem si můžete vytvořit dlouhou fixaci. Výrobek lze navíc použít pro muže i ženy. S produktem Clay můžete vytvořit krásný vzhled, aniž by byl výrobek příliš lepivý.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.