doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Tinta Barva Keune

Tinta Color Keune je jednou z nejoblíbenějších barev v kadeřnickém světě. Tato značka si vybudovala skvělou pověst jako výrobce a dodavatel vysoce kvalitních výrobků pro barvení vlasů. Barvy Tinta Color Keune jsou známé svou vynikající kvalitou, sytými barvami a používají je profesionální kadeřníci po celém světě. Barva na vlasy je k dispozici v mnoha různých barvách a odstínech, takže je vhodná pro každého. Objevte barvu Tinta Color Keune na Salontopper a užívejte si barvu vlasů po dlouhou dobu.

 

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena

Výhody Tinta Barva Keune

Jednou z hlavních výhod Tinta Color Keune je, že nabízí velmi širokou škálu barev. Od přírodních odstínů až po jasné zářivé barvy. Díky široké škále je barva Tinta Color Keune vhodná pro každý typ vlasů a můžete si vytvořit jakoukoli barvu a vzhled vlasů, které chcete. Výrobek Keune navíc ve vlasech krásně vydrží delší dobu, takže barva na vlasy je ideální pro lidi, kteří chtějí změnit barvu vlasů na delší dobu. Barva na vlasy je navíc spolehlivá a její použití je bezpečné. Značka používá nejnovější a nejlepší složky, které zajišťují, že efekt je viditelný po delší dobu, aniž by došlo k poškození vlasů. Zejména pro lidi, kteří si chtějí barvit vlasy častěji, je tedy barva Keune's Tinta Color dobrým řešením.

Nejlepší výsledek od společnosti Keune

Abyste dosáhli nejlepšího výsledku od Keune's Tinta Color, doporučujeme po barvení vlasů použít další výrobky z řady Keune's. S těmito produkty péče o vlasy bude o barvené vlasy pečováno ještě více a vy se můžete z barvených vlasů těšit déle. Výrobky z řady Keune zahrnují šampony, kondicionéry, masky na vlasy a bezoplachové masky. Používání těchto výrobků zajistí, že vaše vlasy zůstanou hydratované a vyživené, a zároveň pomůže opravit poškozené vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.