doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fólie Framar

Tajemství dobrého zvýraznění spočívá částečně ve správných fóliích. Fólie Framar jsou velmi odolné a pomohou vám získat nový vzhled během okamžiku. Fólie jsou k dispozici v různých zábavných potiscích, díky kterým bude úprava mimořádným zážitkem!

Třídění

Na stránku
Cena

Zásoby pro nastavení světelných bodů

Při nastavování světelných efektů je nezbytné použít několik produktů. Začněte tím, že si nasadíte rukavice, které vám ochrání ruce. Dále začněte s dobrým blond pudrem, který smícháte s peroxidem vodíku. Tuto směs samozřejmě smícháte v barvicím balení s barvicím štětcem. Potřebujete také hřeben, kterým vlasy rozdělíte na požadované prameny. Abyste zabránili skvrnám ve vlasech, použijte vlasové fólie. Pro dosažení požadovaných výsledků se doporučuje použít tonikum. Na závěr použijte kvalitní šampon a kondicionér, abyste vlasům po ošetření věnovali trochu více pozornosti.

Framar Pop-Up fólie

S fóliemi Framar Pop-up nebyla úprava melíru nikdy jednodušší. Výrobek snadno vyklouzne z krabičky díky reliéfnímu povrchu. Fólie mají předsazený okraj a při vyjmutí z krabičky se netrhají. Jako třešničku na dortu mají fólie veselou růžovou třpytivou barvu a dělají pohoštění ještě o něco slavnostnějším.

Zajímají vás výrobky společnosti Framar?

Vzbudily ve vás všechny ty zábavné fólie zvědavost na další výrobky společnosti Framar? V Salontopperu máme širokou nabídku produktů Framar, které vám ošetření barev značně usnadní. Na stránce výrobků Framar najdete mimo jiné štětce, klipy a míchátka na barvy.

Pokud máte další dotazy k produktům nebo jiným záležitostem, obraťte se na náš zákaznický servis. Jsou vám k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 21:00, aby vám pomohli!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.