doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Štětce Framar

Dobrá úprava barev začíná správným štětcem. Společnost Framar nabízí širokou škálu malířských štětců všech tvarů a barev. S těmito štětci Framar vykouzlíte na vlasech jinou barvu během chvilky.

Třídění

Na stránku
Cena

Použití štětců Framar

Pro optimální použití je důležité po každém ošetření kartáče důkladně opláchnout. Tím zabráníte tomu, aby zbytky z předchozího ošetření zůstaly a ovlivnily další ošetření. Nejlépe je čistit malířské štětce vodou.

Spotřební materiál při malování štětci

Kromě malířského štětce budete samozřejmě potřebovat řadu dalších produktů. V první řadě je samozřejmě chytré použít kadeřnický plášť, aby se vám barvou nepotřísnilo celé oblečení. Dále si pořiďte zásobník na barvu, ve kterém můžete míchat vodík s blond práškem. Při nastavování vysokého nebo nízkého lesku byste měli myslet také na fólie. Po úpravě nezapomeňte o vlasy dobře pečovat šamponem a kondicionérem na ochranu barvy.

Framar Classic Colour Brush

Kartáč Classic Colour Brush má kombinaci měkkých a tuhých štětin a je špičkou, pokud jde o nastavení balayage a všech aplikací fólií. Díky své dlouhé životnosti jsou tyto kartáče nepostradatelným pomocníkem při barevných úpravách.

Framar Power Painter

Pro dosažení mimořádně rychlých výsledků použijte kartáč Framar Power Painter. Tyto štětce jsou extra široké, takže jsou ideální pro barvení. Štětce jsou vybaveny štětinami AccuSoft a mají ergonomické rukojeti. Sada obsahuje 1 černý štětec a 1 růžový štětec.

Chcete-li dosáhnout kompletního vzhledu, použijte štětce Framar v kombinaci s fóliemi Framar. Fólie jsou pevné, skvěle se drží a jsou k dispozici v různých barvách a materiálech.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.