doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pleťový krém

S pleťovým krémem můžete dokonale chránit a pečovat o citlivou pokožku svého dítěte. Krém pokožku hydratuje a vyživuje a zanechává ji nádherně hebkou.

Třídění

Na stránku
Featured
Kožní Problémy
Typ pleti
Stav pleti
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Výhody dětské masti

Dětská mast je vlastně pleťový krém vyvinutý speciálně pro citlivou dětskou pokožku a neměl by chybět, pokud jde o pleťové přípravky pro děti. Takový krém se často skládá z přírodních složek a neobsahuje škodlivé látky. Dětská mast má několik výhod, mezi které patří např:

  • Hydratace: Dětská mast pokožku hydratuje a navíc pomáhá předcházet jejímu vysušování a olupování.
  • Ochrana: mast poskytuje ochrannou vrstvu na pokožce. Díky tomu je pokožka odolnější vůči vnějším vlivům.
  • Zklidnění: dětskou mast lze použít ke zklidnění podrážděné pokožky, například při vyrážce z plenek nebo ekzému.

Kdy používat pleťovou mast pro vaše dítě?

Je důležité o pokožku vašeho děťátka dobře pečovat, protože pokožka miminka nebo dítěte je mnohem citlivější a křehčí než pokožka dospělého člověka. Kožní krém můžete používat v různých obdobích. Například: po koupání (teplá voda může pokožku vysušit), při opruzeninách (kožní krém může podrážděnou pokožku chránit a zklidnit) nebo při suchých/rozpraskaných místech.

Jak vybrat správný pleťový krém pro vaše dítě?

Vybrat si z mnoha různých kožních krémů a dětských mastí na trhu může být obtížné. Při výběru krému můžete věnovat pozornost následujícím bodům:

Složení

Přednostně vždy vybírejte krém s přírodními složkami. Přírodní složkou může být například aloe vera, měsíček nebo heřmánek. Vyhněte se výrobkům s parfémem a parabeny, ty mohou pokožku vašeho dítěte podráždit.

Textura

Vyberte si krém, který má lehkou a nemastnou texturu. Snadno se totiž roztírá a rychle se vstřebává.

Balení

Možná to není první věc, která vás napadne, ale obal je také důležitý. Nejlépe si vyberte krém v tubě nebo lahvičce s pumpičkou, díky tomu můžete krém snadno vyndat a výrobek je také hygienický na používání.

Pravidelným používáním pleťového krému nebo dětské masti zajistíte, že pokožka vašeho dítěte zůstane zdravá, hydratovaná a chráněná.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.