doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o pokožku dětí

Péče o pokožku je důležitou součástí péče o dítě. Správná péče o pokožku zajistí, že pokožka vašeho dítěte zůstane zdravá a chráněná před vnějšími vlivy. Na této stránce najdete řadu kojeneckých a dětských výrobků, které jsou vhodné pro péči o dětskou pokožku.

 

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Tělové mléko pro děti

Dětská pokožka je tenčí a citlivější než pokožka dospělých, a proto se může rychleji vysušovat. Proto je v péči o dětskou pokožku nezbytné používat jemné tělové mléko. Tělové mléko vyvinuté speciálně pro děti často neobsahuje mimo jiné parfémy a parabeny. Tělové mléko můžete použít po sprchování nebo koupání, aby byla pokožka dobře hydratovaná a nádherně jemná.

Produkty do koupele a sprchy pro děti

Koupel nebo sprcha je ideální příležitostí k relaxaci s vaším dítětem. V naší nabídce najdete výrobky do koupele a sprchy, které nejen zajistí čistou a dobře ošetřenou pokožku, ale také zábavu ve vaně nebo ve sprše. Vyberte si například přírodní olej do koupele nebo uklidňující bubliny do koupele.

Krém na pleny a ubrousky pro děti

Pokožka v oblasti plenek musí čelit vlhkosti a tření, a proto může být snadno podrážděná. Pečujte proto o tuto pokožku pomocí krému na pleny a ubrousků. Krém na zadeček je při péči o pokožku skutečně nepostradatelný. Tento přípravek pomáhá předcházet a léčit vyrážku z plenek a udržuje pokožku jemnou a vláčnou. Kromě toho používejte jemné, vlhčené ubrousky, které snadno očistí zadeček vašeho dítěte při výměně plenek.

SPF pro děti

Dětská pokožka je mnohem tenčí než pokožka dospělých a děti mají velmi slabou vlastní ochranu proti slunečnímu záření. Dítě se na slunci spálí rychleji, proto je důležité vždy používat opalovací krém s vysokým ochranným faktorem (nejlépe SPF 50 nebo vyšším). Ujistěte se, že jste vybrali opalovací krém, který neobsahuje parfémy a parabeny a je vhodný pro citlivou pokožku.

Udržujte pokožku svého dítěte zdravou a chráněnou pomocí správných produktů péče o pokožku pro děti.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.