doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Opalovací krémy

Pokud chcete citlivou pokožku svého dítěte ochránit před škodlivými účinky slunečního záření, je opalovací krém nezbytný. Dětská pokožka je totiž mnohem citlivější než pokožka dospělých.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Opalovací krém pro kojence: dodatečná ochrana pro batolata

Vždy pravidelně mažte pokožku svého dítěte vydatnou vrstvou krému (alespoň SPF 30). Jejich pokožka je mnohem tenčí a citlivější než pokožka starších dětí a dospělých. Za slunečného počasí dítě vždy namažte, i když se zdržuje převážně ve stínu. Vybírejte SPF speciálně vyvinutý pro citlivou dětskou pokožku, neobsahuje žádné škodlivé složky. Doporučujeme, aby se miminka v prvním roce života co nejvíce vyhýbala slunci.

Jak často byste měli dítě namazat opalovacím krémem?

Pravidelně používejte opalovací krém, abyste chránili pokožku svého dítěte před sluncem. Opalovací krém nanášejte alespoň půl hodiny před odchodem ven. Poté to opakujte každé dvě hodiny nebo častěji, pokud se dítě hodně potí nebo si hraje ve vodě. Důležité: nezapomeňte také znovu nanést SPF po osušení.

Jaký faktor opalovacího krému pro vaše dítě?

Správný faktor pro vaše dítě závisí na typu jeho pokožky. U dětí vždy používejte alespoň faktor 30. Má vaše dítě nebo dítě světlou pokožku? Pak je vhodné použít vyšší faktor, například SPF 50. Tip: vyberte si krém s ochranou proti UVA i UVB záření.

Jak dlouho opalovací krém vydrží?

Po otevření má opalovací krém trvanlivost přibližně 12 měsíců. Po uplynutí této doby si kupte novou lahvičku. Je to proto, že ochranný účinek krému se časem snižuje. Abyste si zachovali kvalitu co nejdéle, je nejlepší uchovávat SPF na chladném a suchém místě.

Nejlepší opalovací krém pro vaše dítě

Můžete si vybrat ze stovek různých opalovacích krémů, ale nezapomeňte vybrat ten, který byl vyvinut speciálně pro vaše dítě. Tyto přípravky totiž neobsahují žádné škodlivé látky a jsou šetrné k dětské pokožce. Vyberte si například opalovací krém Naif . Naïf product Ten poskytuje křehké pokožce miminek a dětí maximální ochranu před UVA a UVB zářením.

Proto vždy používejte SPF a užívejte si společně slunečné dny!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.