doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Maska na vlasy Wella SP

Pro hloubkovou úpravu vlasů je maska na vlasy nezbytná. S maskou na vlasy Wella SP můžete svým vlasům tuto péči poskytnout. Značka nabízí profesionální řady přizpůsobené vašemu typu vlasů a vlasovému problému. K dispozici je nejméně 9 variant masky na vlasy Wella SP. Určitě se tedy najde vhodná maska na vlasy pro váš typ vlasů!

Třídění

Na stránku
Složení
Cena

Maska na vlasy Wella SP

Ať už jsou vaše vlasy poškozené, nebo prošly barevnou úpravou, maska na vlasy jim navrátí zdravý vzhled a dá jim šanci na zotavení. Wella SP věří, že krásných a zdravých vlasů lze dosáhnout pomocí individuální a dlouhodobé vlasové péče.

Jak používat masku na vlasy Wella SP?

Pro co nejlepší vstřebání masky na vlasy je důležité vlasy nejprve očistit vhodným šamponem Wella SP. Před nanesením masky na vlasy se ujistěte, že je šampon dobře opláchnutý. Poté vlasy vysušte ručníkem a naneste masku. Rozetřete masku po délkách a konečcích vlasů a nechte ji působit 5 až 10 minut. Poté vlasy znovu důkladně opláchněte. Poté použijte kondicionér Wella SP, který uzavře vlasové kutikuly a uzamkne živiny z masky do vlasů.

Oblíbené masky na vlasy

Hydratační maska: Když máte pocit ztuhlých a suchých vlasů, vaše vlasy potřebují řádnou hydrataci. Tato maska zajišťuje hloubkovou hydrataci vlasů a zároveň je chrání před vysoušením. Vlasy jsou proto ihned po použití jemnější.

Obnovující maska: Poškozené vlasy poznáte podle matného vzhledu a krepatění. Hloubkovou péčí s opravnou maskou můžete své vlasy chránit před budoucím poškozením a stávající poškození tato silná maska na vlasy okamžitě opraví.

Maska pro zachování barvy: Když si vlasy nabarvíte, přirozeně si je chcete udržet co nejdéle krásné. Pokud o ně budete dobře pečovat pomocí masky Color Save Mask, můžete tento jas a lesk svých vlasů zachovat.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.