doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Wella Colortouch

Wella Colortouch je demi-permanentní barva na vlasy, která dodává vlasům sytou a zářivou barvu. Barva Wella Colortouch vydrží až 24 umytí. Přípravek nepoškozuje vlasy a zajišťuje zdravý a lesklý vzhled. Řada Color Touch obsahuje širokou škálu barev a odstínů, takže snadno najdete dokonalou barvu, která bude vašim vlasům slušet. Objevte tyto různé barvy a odstíny na Salontotal.cz.

 


BarveníWella Professionals Color Touch

Zažijte nádherný lesk a živost vlasů s barvením Wella Professionals Color Touch. Jedná se o demi-permanentní barvení, které neobsahuje amoniak. Řada Color Touch zahrnuje následující řady:

  • Color Touch je demi-permanentní barva na vlasy. Tato dočasná demi-permanentní barva na vlasy bez amoniaku je vhodná pro případy, kdy chcete pravidelně měnit barvu vlasů.
  • Color Touch Plus poskytuje lepší krytí pro hrubé, šedivé vlasy a je vhodná i v případě, že ještě nejste připraveni na permanentní barvu vlasů.
  • Color Touch Relights osvěžuje blondor a magma barvy/světlení. Vytváří ve vlasech zářivý lesk.
  • Color Touch Special Mix je určen pro kreativní míchání nebo zářivé barevné výsledky.
  • Color Touch Sunlights zajišťuje lehký vzhled vlasů pro vlasy políbené sluncem. Vhodný také pro zakrytí prvních známek šedin.

Výhody produktů Wella Colortouch

Wella Colortouch přináší několik výhod oproti tradičnímu permanentnímu barvení vlasů. Především je Wella Colortouch demi-permanentní receptura. To znamená, že přípravek neproniká do vlasů tak hluboko jako permanentní barvení vlasů. Díky tomu dochází k menšímu poškození vlasů a vlasy zůstávají zdravě zářivé. Velkou výhodou navíc je, že výrobky Wella Colortouch lze použít k zesvětlení nebo ztmavení vlasů.

Používání výrobků

Použití výrobků z této řady je velmi jednoduché. Nejprve je důležité, aby byly vlasy umyté. Dále by měly být suché. Poté je můžete rovnoměrně rozdělit pomocí vlasových sponek. Barvu připravte podle popisu na obalu. Barvu naneste na vlasy od kořínků směrem dolů. Dbejte na to, abyste barvu rovnoměrně rozetřeli, aby se nerozmazávala. Nechte barvu působit a poté ji důkladně opláchněte. K úpravě vlasů použijte kondicionér, který je součástí balení.

O společnosti Wella

Wella je velká a známá značka v oblasti péče o vlasy a barvení vlasů. Společnost nabízí různé výrobky, jako jsou šampony, kondicionéry, barvy na vlasy a stylingové přípravky. Díky více než 100 letům zkušeností je Wella považována za důvěryhodnou značku. Je to částečně díky dobré kvalitě jejích výrobků.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.