doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevná maska Wella

S barevnou maskou Wella si udržíte skvělý vzhled barvy vlasů. Maska totiž pomáhá oživit barvu vlasů. Kromě toho vám barevná maska Wella pomůže zanechat vlasy hebké a zdravé. Osvěžte blond až zrzavé vlasy s přirozeným akcentem: barevné masky Wella poskytují řešení. Barvení vlasů navíc nezpůsobuje žádné poškození vašich vlasů.

Třídění

Na stránku
Wella Professionals
Hairtype
Cena

Co je to barevná maska Wella?

Barevné masky Wella jsou speciální řada produktů péče o vlasy určená k barvení a úpravě vlasů. Masky přitom hlavně podporují barvu. Barevné masky Wella jsou k dispozici ve více odstínech a barvách. Výrobek může vlasům dodat intenzivnější barvu nebo vám pomůže udržet barvu vlasů mezi návštěvami kadeřnického salonu.

Různé barvy

Barevné masky Wella jsou k dispozici ve více barvách a odstínech. Například maska Wella Professionals Color Fresh Mask Caramel Glaze je určena lidem, kteří chtějí své blond vlasy zvýraznit teplým karamelovým leskem. Pro lidi s hnědými vlasy je ideální maska Wella Professionals Color Fresh Mask. Tato maska na vlasy oživuje tmavě hnědé vlasy a dodává jim bohatý, luxusní čokoládový odstín. S maskou Wella Professionals Color Fresh Mask Pearl Blond redukujete měděné tóny ve vlasech a obnovíte perleťovou barvu svých blond vlasů. Maska je ideální pro světlejší odstíny vlasů pro zachování platinového vzhledu bez změny tónu.

Použití barevné masky Wella

Barevná maska Wella se snadno používá. Nejprve se ujistěte, že jste si umyli vlasy a nechte je vysušit ručníkem. Poté naneste masku na vlhké vlasy a nechte ji působit 5-10 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy. Poté masku pečlivě opláchněte a vlasy vysušte. Udělejte si účes a můžete opět sebevědomě vyrazit ven.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.