doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Stříhací strojky Wahl

Chcete-li dosáhnout profesionálních výsledků, používejte samozřejmě profesionální stříhací strojky Wahl. Tato značka je známá kvalitními nůžkami na vlasy již více než 100 let. Mnoho kadeřníků a holičů na tuto značku přísahá a používá stříhací strojky Wahl kvůli jejich dobré kvalitě, přesnosti a uživatelskému komfortu. Součástí zastřihovače Wahl je často několik nástavců s hřebeny nebo výškově nastavitelný střihací nůž. Jsou ideální pro různé délky a styly.

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Cena

Kadeřnické nůžky Wahl

Kvalita a přesnost jsou důvodem, proč si mnoho profesionálů vybírá kadeřnické nůžky Wahl. Dosáhnou s nimi optimálního výsledku a díky kvalitním použitým materiálům jim kadeřnické strojky Wahl také dlouho vydrží. Je však důležité zastřihovače řádně udržovat pomocí Wahl Clipper Oil, aby se snížilo opotřebení a čepele zůstaly ostré! Díky tomu bude přístroj fungovat déle a lépe. Zastřihovače jsou určeny k hrubé práci a modelování vlasů, pro precizní práci použijte zastřihovač Wahl.

Akumulátorové stříhací strojky Wahl

Jak pohodlné, když už nemusíte myslet na kabel zastřihovače. Bez kabelu máte větší volnost pohybu se zastřihovači, a proto také lepší konečný výsledek. Proto je mnoho zastřihovačů Wahl akumulátorových. Tyto zastřihovače fungují na baterie, stejně jako **ONBEKEND** vydrží až 90 minut.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.