doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vlasová vlákna Toppik

Trpíte řídnutím vlasů a toužíte po plnějších a hustších vlasech? Pak jsou pro vás řešením vlasová vlákna Toppik! Tato revoluční vlasová vlákna vyrobená z přírodních keratinových proteinů se připojí k vašim stávajícím vlasům a okamžitě zajistí viditelné výsledky.

Třídění

Na stránku
Složení
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co jsou vlákna pro stavbu vlasů Toppik?

Toppik Hair Building Fibers jsou mikroskopická vlákna vyrobená z přírodních keratinových proteinů. Tato vlákna se připojují k vašim stávajícím vlasům a dodávají jim plnější a silnější vzhled. Společnost Toppik sama vyvinula tato jedinečná vlákna pro stavbu vlasů a od té doby se tento výrobek stal velmi populárním. A to z dobrého důvodu: protože vlasová vlákna Toppik jsou vysoce odolná vůči různým povětrnostním podmínkám. Ať tedy prší, fouká nebo sněží, s vlákny Toppik budou vaše vlasy vždy vypadat dokonale!

Jak vlasová vlákna Toppik fungují

Vlasová stavební vlákna Toppik přilnou k vašim vlasům a jednotlivé vlasy jsou díky nim silnější a plnější. Děje se tak pomocí přirozeného statického náboje, který způsobuje, že vlákna takzvaně přilnou k vašim vlasům. Díky tomu vlákna zůstávají na svém místě, i když vlasy češete nebo kartáčujete. Vlákna Toppik můžete snadno nanášet pomocí speciální aplikace applicator, která vlákna rovnoměrně rozprostře po vlasech.

Proč si vybrat vlákna pro stavbu vlasů Toppik?

  • Přirozený výsledek: Vlasová vlákna Toppik dokonale splývají s vašimi vlastními vlasy a poskytují přirozeně vypadající výsledek.
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům: Vlákna jsou odolná vůči různým povětrnostním podmínkám, takže vaše vlasy budou vždy vypadat dokonale.
  • Rychlé a snadné: Aplikace vlasových vláken Toppik je hračka a zajistí okamžitě viditelné výsledky.
  • Vhodné pro všechny typy vlasů: Vlákna Toppik pro stavbu vlasů jsou vhodná pro všechny: Ať už máte tenké, husté, kudrnaté nebo rovné vlasy.

Stručně řečeno, pokud hledáte rychlý a účinný způsob, jak dosáhnout toho, aby vaše vlasy vypadaly plnější a hustší, vlákna Toppik Hair Building Fibers nabízejí řešení právě pro vás. Vyzkoušejte je sami a poznejte ten rozdíl!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.