doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Nože Swann-Morton

Seznamte se s noži Swann-Morton! Při pedikúře je velmi důležité pracovat s kvalitními nástroji, které zajišťují přesnost a bezpečnost. Ve společnosti Salontotal.cz chápeme, že je důležité používat spolehlivé a profesionální nástroje. Proto nabízíme širokou škálu nožů a příslušenství Swann-Morton, které jsou známé svou vynikající kvalitou a výkonem.

Třídění

Na stránku
Cena

Kvalita a bezpečnost čepelí Swann-Morton

Swann-Morton je renomovaná značka uznávaná po celém světě pro své přesné nástroje. Její nože jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality a jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky profesionální pedikúry. Každá čepel je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, díky čemuž je trvanlivá a odolná proti korozi. Díky tomu se můžete spolehnout na stálost a spolehlivost těchto čepelí pokaždé, když je používáte. Ideální!

Všestrannost nožů Swann-Morton

Nože Swann-Morton jsou vhodné pro širokou škálu pedikérských ošetření. Ať už chcete odstranit otlaky a mozoly, upravit kůžičku nebo zjemnit nehtové ploténky, tyto nože nabízejí potřebnou všestrannost. Dodávají se v různých tvarech a velikostech, takže si můžete vybrat tu správnou čepel, která vyhovuje vašim konkrétním potřebám a preferencím. Některé oblíbené velikosti:

Údržba a skladování nožů Swann-Morton

Pro prodloužení životnosti nožů je důležitá jejich správná údržba a skladování. Po použití se doporučuje nože důkladně vyčistit a vydezinfikovat. Dobře je osušte a uložte do speciální nádoby na nože, aby byly chráněny před poškozením a nedošlo k jejich náhodnému kontaktu s jinými povrchy. Šetrným zacházením s čepelemi můžete zachovat jejich ostrost a výkonnost pro dlouhodobé používání.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.