doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sendo Scalp Relief

Produkty Sendo Scalp Relief jsou vhodné pro pokožku hlavy s lupy. Produkty mají zklidňující a čisticí účinek, obnovují pokožku hlavy a snižují tvorbu lupů. Užijte si zdravou a svěží pokožku hlavy bez šupinek. Seznamte se s výrobky této řady již nyní.

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Kategorie
Cena

Co je Sendo Scalp Relief?

Řada Sendo Scalp Relief je speciálně navržena pro pokožku hlavy s lupy nebo jinými potížemi. Pokožka hlavy a vlasy jsou vyčištěny a pročištěny a zanechávají nádherně svěží a příjemný pocit. Při pravidelném používání se lupy udrží déle na uzdě a dokonce se zmenší. Užijte si čistou pokožku hlavy, která je příjemná. I vy chcete pro své vlasy a pokožku hlavy to nejlepší, že?

Produkty Sendo Scalp Relief

Tato řada se skládá ze 2 produktů pro vyrovnání vlasové pokožky a snížení tvorby lupů.

Čisticí šampon: Čistící a očistný šampon na vlasy a vlasovou pokožku. Vlasová pokožka se dostává zpět do rovnováhy, čímž se snižují lupy.

Purifying Scalp Lotion (Čisticí pleťová voda): Pleťová voda je určena k okamžité úlevě. Lupy a další nepříjemné pocity jsou zklidněny a obnoveny, takže se cítíte příjemně.

Výhody produktu Sendo Scalp Relief

  • Pro vlasy a pokožku hlavy
  • Snižuje tvorbu lupů
  • Obnovuje a zklidňuje pokožku hlavy
  • Zdravé vlasy a zdravá pokožka hlavy
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.