doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sendo Densifying

Trpíte slabými a řídkými vlasy? Pak je řada Sendo Densifying to, co potřebujete. Tyto výrobky vlasy posilují, zpevňují a uzdravují. Užijte si své krásné vlasy! Seznamte se s touto řadou péče o vlasy již nyní.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Co je Sendo Densifying?

Sendo Densifying je speciálně určen pro slabé vlasy. Máte tenké a křehké vlasy? Pak je tato řada péče o vlasy to, co potřebujete. Výrobky posilují vlasy, zlepšují stav pokožky hlavy a vaše vlasy vypadají zdravěji. Zažijte pocit silných a zdravých vlasů.

Výhody Sendo Densifying

  • Posiluje slabé vlasy
  • Pro vlasy a pokožku hlavy
  • Posiluje vlasy
  • Zlepšuje stav pokožky hlavy

Sendo Densifying produkty

Posilující šampon: Šampon vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Jemné čištění, které obnovuje rovnováhu vlasů a pokožky hlavy, zanechává vlasy posílené a příjemnější. Užijte si zdravější a silnější vlasy.

Intenzivní posilující pleťová voda: Posilující péče o vlasovou pokožku. Tyto účinné pleťové vody jsou speciálně vyvinuty pro posílení tenkých, slabých a křehkých vlasů. Vlasy se stávají silnějšími a získávají vitalitu.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.