doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

OSiS Curls & Waves

Řada OSiS Curls & Waves je speciálně vyvinuta pro kudrnaté a vlnité vlasy, a proto jsou všechny produkty vhodné i pro kudrnaté dívky. Produkty dodávají kudrnatým a vlnitým vlasům větší definici. Používáte již gel nebo krém, který dodá vašim kadeřím a vlnám větší definici, lesk a pružnost? Nakupujte ty nejlepší výrobky na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Produkty OSiS Curls & Waves

Který produkt OSiS Curls & Waves je váš nejoblíbenější?

  • OSiS Curls & Waves Bounty Balm vyživuje a zjemňuje kudrnaté a vlnité vlasy. Zmenšuje krepatění vlasů, kudrliny získávají definici a vlasy jsou krásně lesklé. Tento krém na kudrliny je důkazem toho, že je Curly Girl.
  • OSiS Curls & Waves Curl Jam je vhodný pro kudrnaté vlasy. Má lehkou fixaci a zajišťuje krásně definované kudrny. Vlasy zůstávají hebké na dotek a nejsou zatížené. Kudrny jsou pružné, hydratované a získají krásný lesk. Tento gel je vhodný pro kudrnaté vlasy.
  • Na OSiS Curls & Waves Tipsy Twirl je gel se středně silnou fixací. Nadýchanost vlasů snižuje a vy získáte krásně definované kudrny a vlnité vlasy. Tento gel nemá krepovatý efekt, takže vlasy zůstávají nádherně hebké na dotek. Tento výrobek je Curly Girl proof.

Produktové řady

Kromě řady OSiS Curls & Waves, která je speciálně vyvinuta pro kudrnaté a vlnité vlasy, přidala společnost Schwarzkopf Professional OSiS také několik dalších produktových řad. Hledáte výrobek, který dodá vašim vlasům větší lesk, objem nebo jen silnou fixaci? Pak vyzkoušejte i další produktové řady.

2ND Day: Výrobky, které osvěžují vlasy mezi jednotlivými mytími.
Smooth & Shine: Zkrotí krepaté vlasy a dodá jim krásný lesk.
Držení: Dodává vlasům větší pevnost.
Textura: Dodává vlasům větší texturu a pevnost.
Objem a tužení: Dodává vlasům větší objem a tužení.

Balení

Výrobky OSiS Curls & Waves jsou nyní ekologičtější a čistší. Obal obsahuje praktické informace o použití a QR kód. Každý výrobek má jedinečný qr-kód, jehož naskenováním telefonem získáte další informace o výrobku, například o jeho složení a způsobu fungování. Na přední straně je také vyznačena úroveň Hold s označením "+". Její význam je: + lehká fixace, ++ střední fixace, +++ silná fixace, ++++ extra silná fixace. Všechny obaly nových produktů OSiS Curls & Waves jsou navíc recyklovatelné.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.