doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Revlon Uniq One

Jedinečný produkt v péči o vlasy, který pečuje o vaše vlasy a zároveň jim poskytuje ochranu vhodnou pro všechny typy vlasů. Řada Revlon Uniq One nabízí ve svých produktech neméně než 10 výhod, díky nimž budou vaše vlasy ve špičkové kondici. Produkty se snadno a rychle používají, takže vaše vlasy získají revitalizační vzpruhu během okamžiku! Tato řada zahrnuje také oblíbenou kúru Revlon Uniq One vše v jednom!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Produkty Revlon Uniq One

Společnost Revlon je snad nejznámější díky svým oblíbeným produktům Revlon Uniq One! Tato řada nabízí produkty typu "vše v jednom", které pomáhají opravit a chránit vaše vlasy a mají až 10 výhod. Objevte tyto produkty Revlon Uniq One sami nyní na adrese Salontotal.cz

Šampon

Šampon Revlon Uniq One připraví vaše vlasy na úpravu. Nabízí samozřejmě především dobré čištění, ale navíc má tento šampon revitalizační vlastnosti, které usnadňují úpravu vlasů!

Maska na vlasy

Chcete masku na vlasy, která má vašim vlasům co nabídnout? Od ochrany až po rozčesávání. Pak potřebujete stránku 21799. Tato maska na vlasy pomáhá vlasy opravit a vyživit, ale také je činí poddajnějšími. Co víc si můžete přát?

Ošetření vše v jednom

Nejoblíbenějším produktem značky Revlon je kúra All in One. Tento sprej má až 10 výhod pro vaše vlasy, a tak dokáže vaše vlasy připravit na styling. Pomáhá totiž opravit a posílit poškozené vlasy, ale také je díky hydrataci a tepelné ochraně činí odolnými vůči teplu. Takže opravdový must have pro vaše vlasy! Na trh bylo uvedeno také několik variant tohoto oblíbeného výrobku.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.