doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fén Parlux

Pokud hledáte vysoce kvalitní profesionální fén na vlasy, rozhodně byste měli myslet na značku Parlux. Díky svému výkonnému motoru a inovativním technologiím je fén Parlux naprostým favoritem mezi kadeřníky a kadeřnicemi. Na Salontotal.cz samozřejmě najdete několik variant ! Čtěte dále a zjistěte, proč byste si i vy měli vybrat fén Parlux!

 

Třídění

Na stránku
Cena

Výhody vysoušeče vlasů Parlux

Jednou z největších výhod vysoušeče vlasů Parlux je, že má velmi výkonný a odolný motor. Díky tomu můžete vlasy vysoušet rychle a snadno, aniž byste se museli obávat jejich poškození. Fén na vlasy Parlux navíc dlouho vydrží a můžete si ho užívat po celé roky.

Inovativní fén Parlux

Kromě výkonného motoru je vysoušeč vlasů Parlux vybaven řadou inovativních technologií. Patří mezi ně keramické a iontové technologie, které zajišťují, že vaše vlasy jsou méně náchylné k poškození a vypadají leskle a zdravě. Fén na vlasy Parlux je navíc vybaven několika rychlostmi foukání a teplotami, takže jej můžete vždy přizpůsobit svému typu vlasů a potřebám.

Používání vysoušeče vlasů Parlux

Používání fénu Parlux je vlastně docela jednoduché. Nejprve je důležité si vlasy důkladně umýt a vysušit ručníkem, než začnete fénovat. Poté zvolte požadovanou rychlost a teplotu foukání a začněte fénovat. Fén držte asi 15 cm od vlasů a pomalu jím pohybujte dopředu a dozadu. Snažte se nezůstávat na stejném místě příliš dlouho, aby nedošlo k poškození vlasů. Vlasy fénujte, dokud nejsou zcela suché, a v případě potřeby použijte přípravky na vlasy pro další péči a styling.

Fén Parlux zajišťuje kvalitu a pohodlí

Celkově je fén na vlasy Parlux fantastickou volbou pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní fén, který vydrží dlouhá léta a zaručí zdravé a lesklé vlasy. Díky výkonnému motoru a inovativním technologiím je vysoušení vlasů fénem Parlux rychlé a snadné, bez obav z poškození. Ať už jste začátečník, nebo zkušený uživatel, s fénem Parlux si vždy vybíráte kvalitu a pohodlí. Už neváhejte a objednejte si fén Parlux ještě dnes na Salontotal.cz!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.