doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zastřihovač Panasonic

Hledáte profesionální a spolehlivý zastřihovač pro domácí použití? Pak je zastřihovač Panasonic přesně to, co potřebujete! Tento zastřihovač je speciálně navržen pro snadné a pohodlné zastřihování vlasů. Sáhněte po profesionální kvalitě zastřihovače Panasonic a sami objevte jeho možnosti.

Třídění

Na stránku
Cena

Profesionální zastřihovač Panasonic: kvalita a přesnost

Profesionální zastřihovač Panasonic je známý svou vynikající kvalitou a přesností. Tento zastřihovač je totiž vybaven vysoce kvalitními čepelemi z nerezové oceli, které zajišťují dokonalý střihací výkon. Zastřihovač je navíc schopen stříhat různé délky vlasů, a to díky nastavitelným nástavcům s hřebeny. Můžete si tak vždy nastavit požadovanou délku a upravit si vlasy přesně podle svých představ. Zásadní pro zastřihovač je správná údržba. Proto je součástí balení Panasonic čisticí kartáček a olej, aby byl zastřihovač v perfektním stavu. Tímto způsobem také zůstane výsledek nejlepší a díky hygienickému provozu budete mít také menší pravděpodobnost podráždění pokožky zastřihovačem.

Bezdrátový zastřihovač Panasonic

Jednou z největších výhod zastřihovače Panasonic je, že je bezdrátový. To znamená, že nebudete muset řešit, že vám při zastřihování překáží kabel. Bez kabelu máte volnost a pohyblivost, abyste dosáhli jakéhokoli úhlu, takže to výsledku opravdu prospívá. Zastřihovač se snadno nabíjí pomocí přiložené nabíjecí stanice.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.