doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zastřihovače vlasů Panasonic

Pro pěkný a hladký krátký sestřih jsou nepostradatelné zastřihovače vlasů. Ať už chcete profesionální konečný výsledek pro sebe, nebo chcete pracovat jako kadeřník, se zastřihovačem Panasonic dosáhnete špičkového konečného výsledku. Všechny zastřihovače Panasonic jsou napájeny baterií a mají výkonný motor pro optimální výsledky. Jednotlivé varianty mají různé výhody, jako je více funkcí, nástavce nebo možnost nastavení. Zastřihovače jsou vhodné pro každý typ vlasů a pro každý typ použití se najde vhodný zastřihovač.

Třídění

Na stránku
Cena

Profesionální zastřihovače Panasonic

Pro profesionální výsledky potřebujete profesionální zastřihovač Panasonic. Profesionální kvalita se odráží v ergonomickém designu a vysoce kvalitních materiálech. Kromě toho Panasonic u těchto zastřihovačů nabízí mnoho funkcí, jako jsou nastavitelné čepele, různé hloubky a nastavení střihu pro optimální výsledky. Toho lze dosáhnout prostřednictvím nastavitelné čepele nebo různých nástavců s hřebeny, které jsou součástí zastřihovače vlasů.

U přístroje, jako jsou profesionální zastřihovače Panasonic, je samozřejmě velmi důležitá údržba. Proto jsou zastřihovače již dodávány s čisticím olejem a čisticím kartáčkem. Tímto způsobem udržíte zastřihovač v čistotě a špičkové kvalitě. Pro hygienu je také důležité zastřihovače čistit, mazat a dezinfikovat. S čistými, ostrými a dobře udržovanými čepelemi je také menší pravděpodobnost podráždění kůže.

Výhody zastřihovačů Panasonic

  • Ergonomický design
  • Lze používat na baterie i s kabelem
  • Kvalitní baterie
  • Vhodné pro všechny typy vlasů
  • Zastřihování i přesná práce
  • Nastavitelná střihací hlava/hřebeny
  • Snadno se čistí
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.