doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Osmo Shampoo

Správná péče o vlasy přirozeně začíná správným čištěním. Šampon Osmo poskytuje dobrý základ pro rutinní mytí, protože se zaměřuje na posílení vlasů, aniž by je zbavoval všech přirozených vlastností. Tímto způsobem vlasy řádně vyčistíte, ale zachováte jejich přirozené zdraví. Dokonce je pomáháte posilovat. Šampon Osmo je rozdělen do různých řad, které vám pomohou dostat z vašich vlasů to nejlepší. Šampon Osmo

Třídění

Na stránku
Osmo
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Featured
Typ dárku
Cena

Šampon pro objem

Trápí vás jemné vlasy bez života? Se šamponem Osmo Volume Shampoo položíte základ pro větší objem a pevnost vlasů. Šampon je totiž obohacen o sójový olej a rýžový protein, které zajišťují jemné čištění a hydrataci. Díky tomu jsou vaše vlasy hustší, ale bez zatížení, takže získáte krásný pružný objem.

Fialový šampon

Díky tomuto fialovému šamponu bez sulfátů ztratí blond, šedivé nebo světlé vlasy žluté podtóny. Pokud chcete mít krásný popelavě blond vzhled, potřebujete tento Osmo super stříbrný šampon. Fialové pigmenty skutečně promění barvu vašich vlasů a dodají jim zdravý lesk!

Modrý šampon

Máte rádi své hnědé (barvené) vlasy, ale vadí vám jejich teplý podtón? Pak vám modrý šampon Osmo udělá dobře. Tento šampon s modrými pigmenty nechá zmizet teplé a oranžové tóny ve vašich hnědých vlasech a dodá jim chladnější podtón. Složení neobsahuje sulfáty, takže je k vlasům šetrné.

Šampon Osmo 1000 ml

Velkou výhodou je, že v nabídce je také Osmo Shampoo 1000ml! Jedná se o stejné šampony jako 400ml balení, ale větší. Tato litrová balení jsou nejen ekonomičtější, ale díky většímu balení také šetříte plasty. Také nemusíte tak často objednávat nový šampon, takže je to pro vás opravdu výhra!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.