doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Oribe

Šampon Oribe je šampon, který obsahuje kvalitní složky. Díky tomu jsou vaše vlasy dobře ošetřené a vyčištěné. Šampon Oribe se snadno používá a poskytuje pěkný a svěží výsledek. Šampon navíc nádherně voní. Objevte šampon Oribe na Salontotal.cz a užívejte si zdravé vlasy.

Momentálně nebyly nalezeny žádné produkty.


Výhody šamponu Oribe

Šampon Oribe má pro vaše vlasy několik výhod. Například je velmi hydratační. Díky složkám, jako je arganový olej, jsou vaše vlasy vyživené. Díky tomu je výrobek vhodný zejména pro osoby se suchými nebo poškozenými vlasy. Šampon této značky obsahuje také složky, které pomáhají obnovovat poškozené vlasy, jako je keratin a rostlinné proteiny. Dobré složení šamponu Oribe posiluje vlasy a snižuje jejich lámavost. Šampon Oribe je navíc vhodný pro všechny typy vlasů. Šampon skvěle funguje od kudrnatých až po husté vlasy.

Použití šamponu Oribe

Šampon této značky se jednoduše a snadno používá. Začněte navlhčením vlasů. Poté naneste malé množství šamponu na ruce a jemně jej vmasírujte do pokožky hlavy a vlasů. Poté šampon důkladně opláchněte. Pokud chcete extra očistu, můžete tyto kroky provést znovu. Po umytí vlasů použijte kondicionér , který zajistí dodatečnou hydrataci a hebkost.

Další produkty od Oribe

Kromě šamponu Oribe najdete v řadách této značky jedinečné produkty. Šampon můžete například doplnit kondicionérem Oribe. Pro extra péči je tu ‘scalpscrub’. Chcete si vlasy upravit? Pak vyzkoušejte silný gel. S (odkaz na produkt|17743|Oribe Colour Drops} můžete opravit poškozené a suché vlasy. Tento přípravek navíc pomáhá s udržením barvy vlasů. Abyste dosáhli dobrého výsledku, je nejlepší používat výrobky postupně.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.