doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Maska na vlasy Olaplex

Maska na vlasy Olaplex je jedinečný produkt zaměřený na obnovu suchých a poškozených vlasů. Maska na vlasy Olaplex je jedním ze systémů Olaplex. Maska Olaplex je č. 3 a č. 8 v produktové řadě. Všechny výrobky této značky obsahují unikátní složení Olaplex, které obnovuje sirné vazby ve vlasech a posiluje jejich strukturu. Prozkoumejte naši nabídku a užívejte si zdravé vlasy.

 

Třídění

Na stránku
Olaplex
Problémy s vlasy
Cena

Intenzivní hydratační maska Olaplex No.8 Bond

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 se zaměřuje na obnovu suchých a poškozených ale. Tato maska nabízí vyživující a hydratační domácí ošetření a má vysoce koncentrované složení, které obnovuje zdravé vlasy. Olaplex představuje revoluci ve vlasové kosmetice a je nesrovnatelný s jinými produkty.

Jak masku na vlasy Olaplex používat?

Všechny výrobky Olaplex jsou samostatné systémy. Produkty č. 1 a č. 2 jsou určeny pro profesionální použití. No. 3 je maska na vlasy, kterou používáte před mytím, No. 4 je šampon, No. 5 je kondicionér, Olaplex No. 6 je bezoplachový přípravek a No. 7 je vlasový olej. Maska na vlasy Olaplex je č. 8 z řady péče o vlasy. Před nanesením masky na vlasy se ujistěte, že jsou vlasy čisté a vysušené ručníkem. Poté můžete masku na vlasy Olaplex nanést prsty od středu vlasů ke konečkům. Po 10 minutách působení můžete masku důkladně opláchnout. Nejlepších výsledků masky dosáhnete, když ji budete používat v kombinaci se šamponem č. 4 a kondicionérem č. 5.

Kdy používáte masku na vlasy Olaplex?

Díky jedinečnému složení výrobků Olaplex pomáhají obnovovat a posilovat vaše vlasy. Vaše vlasy budou díky přípravku Olaplex zdravější, lesklejší a méně se budou lámat. Výrobky jsou veganské, bez sulfátů a parabenů. Pokud budete přípravek Olaplex používat správně, vaše vlasy se budou méně vysušovat a budou méně vypadávat. Masku na vlasy Olaplex můžete použít po umytí vlasů pomocí No4 en No5 z řady péče. No1 en No2 by Olaplex doporučují používat pouze profesionální kadeřníci. Velkou výhodou, kterou používáním Olaplexu získáte, je, že si nemusíte vlasy mýt tak často: přibližně jednou týdně.

Výhody intenzivní hydratační maskyOlaplex No .8Bond

  • Obnovuje poškozené a znehodnocené vlasy
  • Chrání a posiluje strukturu vlasů
  • Zlepšuje lesk a poddajnost vlasů
  • Vhodná pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů a sulfátů
  • Vegan & Cruelty free
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.