doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex No 4

Olaplex No 4 je šampon, který opravuje, regeneruje a hydratuje vlasy, aniž by je zatěžoval. Olaplex No 4 je jedním z produktů Olaplex s jedinečným složením, které eliminuje poškození a krepatění vlasů pro silné, zdravé a lesklé vlasy. Šampon Bond Maintenance lze použít pro všechny typy vlasů. S přípravkem Olaplex No 4 se můžete těšit z jemných výsledků, které produkty poskytují. Prozkoumejte naši řadu a posilte svůj pramen vlasů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jak používáte přípravek Olaplex No 4?

Olaplex No 4 je šampon, který používáte jako každý jiný šampon. Namočíte si vlasy a poté rozetřete malé množství šamponu po vlasech. Při vmasírování můžete přidat další vodu, abyste vytvořili více pěny. Pomocí konečků prstů dobře masírujte pokožku hlavy, abyste ji vyčistili. Poté šampon pečlivě opláchněte. Poté jej můžete umýt podruhé, tím získáte více pěny a můžete vyčistit celou délku vlasů až ke konečkům. Nakonec tento přípravek opět opláchněte a vlasy budete mít dobře umyté, což jim dodá příjemný lesk.

Celá řada výrobků Olaplex

I když lze výrobky Olaplex používat samostatně, přesto se doporučuje používat všechny výrobky z této řady, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Řada Olaplex se totiž skládá z mnoha výrobků, které se vzájemně doplňují. První v řadě jsou Olaplex č. 1 a č. 2, což jsou produkty, které může kadeřník použít během ošetření. Pokud je chcete používat doma, je nejlepší začít přípravkem Olaplex No 0. Poté můžete použít Olaplex No 3, masku na vlasy. Jakmile se vstřebá a opláchne, můžete si vlasy umýt přípravkem Olaplex č. 4 a č. 5, šamponem a kondicionérem. Nakonec můžete vlasy upravit pomocí přípravků Olaplex č. 6,7,8 a 9: bezoplachového přípravku, vlasového oleje, masky na vlasy a vlasového séra.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.