doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 3

Olaplex No 3 je speciálně vyroben pro domácí ošetření a udržuje vaše vlasy v nejlepší kondici mezi kadeřnickými procedurami. Olaplex No 3 je dokonalým pomocníkem pro udržení vašich vlasů ve špičkové kondici. Přípravek je maska na vlasy, kterou je třeba po namočení opláchnout. Olaplex No 3 lze používat samostatně, ale nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s ostatními výrobky řady Olaplex. Objevte naši řadu a užívejte si silné a zdravé vlasy.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Co je Olaplex č. 3?

Olaplex No 3 je maska na vlasy, která obnovuje přerušené sirné vazby ve vlasech do jejich původní pevnosti. Přípravek pomáhá předcházet poškození a lámání a dodává vlasům zdravější a lesklejší vzhled. Stejně jako ostatní výrobky Olaplex neobsahuje žádné živočišné složky a je bez parabenů a sulfátů. Olaplex No 3 je stejně jako všechny ostatní výrobky této značky veganský.

Jak používáte Olaplex No 3?

Použití přípravku Olaplex No 3 je velmi snadné, protože se jedná o masku na vlasy. Před nanesením přípravku musíte mít vlasy dobře rozčesané. Poté můžete na ručníkem vysušené vlasy nanést dostatečné množství přípravku Hair Perfector. Poté nechte přípravek asi 10 minut vstřebat. Nakonec přípravek Olaplex No 3 pečlivě opláchněte a můžete začít mýt vlasy šamponem a kondicionérem, například Olaplex No 4 en 5. Výrobky Olaplex lze používat samostatně, ale nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s výrobky z řady Olaplex.

K čemu slouží další produkty řady Olaplex?

Olaplex má řadu pro péči o vlasy s 10 produkty. Přípravky Olaplex No 1 a No 2 se používají při kadeřnických procedurách, proto se doporučuje, aby je aplikovali profesionálové. Olaplex č. 0 však lze aplikovat i doma. Olaplex č. 3 je maska na vlasy a č. 4 a č. 5 jsou šampon a kondicionér z produktové řady. S č. 6,7,8 a 9 si můžete upravit vlasy jedná se o bezoplachový přípravek, vlasový olej, vlasovou masku a vlasové sérum.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.