doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 2

Olaplex No 2, známý také jako "Bond Perfector", je druhým produktem v řadě péče o vlasy Olaplex. Olaplex No 2 je pečující přípravek, který se používá v kombinaci s přípravkem Olaplex No 1. Jedná se o přípravek s jedinečným složením, který pomáhá obnovit a posílit vaše vlasy. Doporučuje se, aby přípravek Olaplex No 2 používali profesionální kadeřníci. Prozkoumejte naši nabídku a užívejte si zdravé vlasy.

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Jak používáte přípravek Olaplex No 2?

Olaplex No 2 aplikuje kadeřník na vlasy po umytí Olaplexem No 1. Přípravek se vmasíruje do vlasů a poté se musí 10 minut vstřebávat. Poté se může opláchnout a vy si můžete vlasy umýt a upravit. Olaplex č. 2 je vhodný pro všechny typy vlasů a lze jej použít na barvené i nebarvené vlasy. Olaplex No 1 a No 2 jsou intenzivní kúry, které zlepšují strukturu vlasů. Je proto ideálním krokem k doplnění barevné kúry a zajišťuje, že vlasy utrpí menší poškození.

Systém Olaplex

Olaplex je řada péče o vlasy s několika produkty. Přípravky Olaplex No 1 a No 2 aplikuje kadeřník během barvení vlasů a po něm, aby zabránil jejich poškození. Po ošetření účesu je další v řadě maska na vlasy, č. 3. Po masce si můžete vlasy umýt šamponem a kondicionérem č. 4 a č. 5. Olaplex č. 6,7,8 a 9 jsou stylingové přípravky: bezoplachový přípravek, vlasový olej, maska na vlasy a vlasové sérum. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat celou řadu péče o vlasy.

V čem je Olaplex dobrý?

Olaplex neobsahuje živočišné složky, sulfáty a parabeny. Díky tomu se vaše vlasy nevysušují a méně vypadávají. Olaplex je navíc unikátní přípravek, který umožňuje poškozeným vlasům se zotavit. Po použití přípravku Olaplex jsou vaše vlasy zdravější, lesklejší a silnější. Přípravky Olaplex č. 1 a č. 2 se doporučují používat při ošetření u kadeřníka, od č. 3 můžete přípravky snadno používat doma.

Objednejte si Olaplex č. 2 v Salontopperu

Pokud jste se nadchli pro Olaplex č. 2 nebo pro některý z dalších výrobků Olaplex, můžete si je s mnoha výhodami zakoupit na Salontopper. V naší nabídce najdete také různé sady. Vaše objednávka vám bude doručena zdarma již od 35 €. Pokud si produkty objednáte v neděli až pátek do 22:00, bude vám objednávka doručena následující den. Mnozí jiní vás předběhli, protože nyní máme v hodnocení zákazníků známku 9,4.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.