doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Olaplex č. 0

Olaplex No 0 je jedním z nejnovějších přírůstků systému Olaplex. Stejně jako Olaplex č. 1 a No 2 opravuje Olaplex č. 0 narušené sirné vazby ve vlasech. Olaplex No 0 také posiluje vlasy a chrání jejich strukturu. Olaplex č. 0 doplňuje Olaplex No 3 a snadno se používá v domácích podmínkách. Prozkoumejte naši nabídku a užívejte si zdravé vlasy.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Co je Olaplex No 0?

Olaplex No 0 je doplněk k Olaplex No 3. Je to předléčba a je ideální jako domácí ošetření. Výrobek je vhodný pro každý typ vlasů, barvu a strukturu vlasů, stejně jako všechny ostatní výrobky Olaplex. Je to jakýsi podkladový přípravek pro ošetření č. 3. Olaplex č. 0 pomáhá snižovat lámavost a omezovat krepatění vlasů. Tento přípravek si můžete do vlasů aplikovat sami doma, u č. 1 a č. 2 se doporučuje, aby přípravek použil odborník.

Jak se přípravek Olaplex No 0 používá?

Olaplex No 0 se nanáší na čisté, suché vlasy. Přípravek by se měl nanášet od kořínků ke konečkům. Po nanesení přípravku do vlasů jej můžete dále rozčesávat. Tímto způsobem se dostatečně rozprostře a dobře vstřebá do vlasů. Po 10 minutách namáčení můžete přidat Olaplex No 3. Ten nechte působit dalších 10 minut a poté jej můžete opláchnout. Pro dosažení nejlepších výsledků si pak můžete vlasy umýt pomocí Olaplex No 4 en No 5, šamponu a kondicionéru. Pomocí Olaplex No 6 en No 7 si můžete vlasy upravit podle vzoru, který se vám líbí. Úprava trvá přibližně 20 minut.

V čem je přípravek Olaplex tak dobrý?

Všechny výrobky Olaplex jsou veganské, bez sulfátů a parabenů. Díky tomu zabraňují vysušování vlasů a omezují jejich vypadávání. Složky obsažené v přípravku Olaplex navíc zajišťují, že se vaše poškozené vlasy opět sešijí. Díky tomu jsou vaše vlasy výjimečně silné, lesklé, ale především super zdravé. Další výhodou je, že vlasy s přípravkem Olaplex stačí mýt přibližně jednou týdně. Pokud si tedy vlasy barvíte, vydrží vám ještě déle.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.