doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zastřihovač Moser

Trimmer Moser je jedním z dobře známých zařízení značky Moser. Tato značka je známá svými vysoce kvalitními výrobky vhodnými pro profesionální i domácí použití. Zastřihovač Moser umožňuje zastřihovat a upravovat vlasy. Objevte zastřihovač Moser na Salontotal.cz a zastřihněte si vlasy podle svých představ.

 

Třídění

Na stránku
Cena

Typy zastřihovačů Moser

Společnost Moser uvedla na trh několik zastřihovačů, z nichž každý splňuje jiné požadavky. Většina z nich je akumulátorová a má výkonný motor. Zastřihovače tak poskytují rychlé a účinné zastřižení i hustých a hrubých vlasů. Přístroje mají navíc dlouhou výdrž baterie. Jedním z přístrojů nabízených společností Moser je zastřihovač uší a nosu. Tento přístroj dokonale funguje pro zkrácení chloupků v této oblasti.

Výhody zastřihovačů

Jednou z největších výhod zastřihovačů Moser je nastavitelná stříhací hlava. Pomocí nastavitelné stříhací hlavy lze délku chloupků nastavit v rozmezí od 0,7 mm do 3 mm v závislosti na požadované délce.

Používání zastřihovače

Používání zastřihovače Moser se může u jednotlivých modelů lišit. Obecně však fungují stejně. Nejprve je důležité plně nabít baterii. Nastavte požadovanou délku střihu pomocí hřebenu nástavce. Kromě toho je důležité si před holením vlasy umýt. Holte se proti směru růstu chloupků. Po holení se očistěte vodou a mýdlem. Je také vhodné pečovat o chloupky a okolní pokožku krémem.

O společnosti Moser

Moser je známá značka v oblasti profesionálních zastřihovačů a strojků na vlasy. Kromě zastřihovačů Moser u nás najdete také strojky na vlasy této značky. Tato značka je nejznámější svými vysoce kvalitními výrobky. Zastřihovače a nůžky na vlasy mohou používat profesionálové i domácí uživatelé.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.