doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Střihače Moser

Střihací strojky Moser jsou jedním z oblíbených produktů značky Moser. Střihací strojky Moser umožňují profesionálním uživatelům i domácím uživatelům dostat své vlasy zpět do formy. Díky výkonnému motoru a dlouhé výdrži baterie se snadno používají. Objevte zastřihovače Moser v nabídce Salontotal.cz.

 

Třídění

Na stránku
Featured
Cena

Používání nůžek Moser

Použití nůžek Moser je jednoduché a zvládnou ho jak profesionálové, tak začátečníci. Než začnete, musíte si vybrat správnou stříhací hlavu. Ta závisí na požadované délce. Kromě toho je důležité zastřihovače nabít. Spusťte zastřihovač a opřete přístroj o hlavu v úhlu 90 stupňů. Pracujte po částech vlasů, abyste nevynechali nebo dvakrát nestříhali místa. Po použití můžete přístroj očistit vodou a mýdlem.

Typy zastřihovačů vlasů

Sortiment společnosti Moser zahrnuje celou řadu zastřihovačů vlasů. Některé jsou bezdrátové, zatímco jiné mají kabel. Rozdíl je také v tom, jaké hlavice se na zastřihovače nasazují.

Výhody zastřihovačů vlasů Moser

Značka uvedla na trh několik zastřihovačů vlasů. Jednotlivé modely se liší velikostí, výdrží baterie a cenou. Lišit se mohou i nástavce zařízení. Nejmenší stříhací hlavy proto poskytují krátké výsledky. Všechny zastřihovače vlasů mají jemnou rukojeť a mohou je používat domácí uživatelé.

O společnosti Moser

Moser je známá značka v oblasti profesionálních zastřihovačů a strojků na vlasy. Kromě zastřihovačů vlasů Moser u nás najdete také zastřihovače této značky. Tato značka je nejznámější svými vysoce kvalitními výrobky. Zastřihovače a nůžky na vlasy mohou používat profesionálové i domácí uživatelé. Výrobky mají navíc dlouhou životnost baterií. Zastřihovače vlasů této značky fungují na suché i mokré vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.