doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Suchý šampon Living Proof

Suchý šampon Living Proof je jedním z produktů péče o vlasy v produktové řadě Living Proof. Jedná se o jemný výrobek, který vám pomůže získat svěží vlasy v několika snadných krocích. Suchý šampon Living Proof Dry Shampoo také velmi příjemně voní. Objevte Living Proof Dry Shampoo a užívejte si svěžího pramínku vlasů.

 

Třídění

Na stránku
Cena

Výhody suchého šamponu Living Proof

Suchý šampon Living Proof má několik výhod. Klíčovou výhodou je samozřejmě pohodlí výrobku. Suchý šampon můžete snadno aplikovat a poskytuje okamžité čištění. Šampon Living Proof má tužší texturu, takže s sebou okamžitě přináší i objem. Pokud po aplikaci přípravek dále vmasírujete, aktivujete objem a vaše vlasy budou vypadat plnější a silnější. Výrobek navíc nádherně svěže voní. Kromě toho přípravek také trochu pomáhá chránit vaše vlasy před každodenním stylingem a teplem.

Použití suchého šamponu Living Proof

Nemáte čas na mytí vlasů a přesto musíte ven? Pak je suchý šampon Living Proof Dry Shampoo skvělým řešením. Tento přípravek dodá vašim vlasům čistý vzhled, takže jejich mytí můžete na chvíli odložit. Před použitím přípravku můžete vlasy prokartáčovat. Poté lahvičkou dobře protřepejte sem a tam. Držte lahvičku asi 20 cm od pokožky hlavy a rovnoměrně nastříkejte suchý šampon ke kořínkům vlasů. Nechte suchý šampon chvíli vstřebávat a poté si vlasy jemně promasírujte prsty, aby se rovnoměrně rozprostřel. V případě potřeby si vlasy znovu pročešte, abyste se ujistili, že je přípravek dobře rozdělen.

Další produkty Living Proof

Kromě suchého šamponu Living Proof má značka ve svém sortimentu mnoho dalších výrobků. K dispozici je například několik šamponů, kondicionérů a bezoplachových přípravků. Kromě toho značka nabízí mnoho stylingových produktů, jako jsou pěny na vlasy, oleje na vlasy a laky na vlasy. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat výrobky z této řady postupně.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.