doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Living Proof

Jedním z nejznámějších výrobků Living Proof je šampon Living Proof. Šetrně čistí vlasy a umožňuje každodenní používání přípravku. Šampon Living Proof navíc poskytuje vlasům dostatek hydratace. Objevte šampon Living Proof na Salontotal.cz a pečujte o své vlasy.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Cena

Výhody šamponu Living Proof

Šampon Living Proof přináší několik výhod. Jedná se například o jemný čisticí šampon. Díky tomu jej můžete používat denně, aniž by dráždil vaše vlasy a pokožku hlavy. Šampony jsou navíc vhodné pro všechny typy vlasů: ať už máte tenké, husté, kudrnaté, rovné nebo barvené vlasy. Díky jemnému čištění šampony podporují zdravou pokožku hlavy. Díky přípravku se navíc vlasy méně krepatí a jsou skutečně hladší a lesklejší.

Použití šamponu Living Proof

Použití šamponu Living Proof je jednoduché a snadné. Nejprve si vlasy navlhčete teplou vodou. Poté můžete nanést malé množství šamponu na ruce a jemně jej vmasírovat do pokožky hlavy a vlasů. Poté vlasy důkladně opláchněte teplou vodou. Pro dodatečné pročištění můžete tyto kroky ještě jednou zopakovat. Po umytí vlasy ošetřete kondicionéry Living Proof. Ty dodají vašim vlasům dodatečnou vlhkost a zjemní je.

Další produkty Living Proof

Šampon Living Proof je jedním z oblíbených výrobků Living Proof, ale v sortimentu této značky najdete mnoho dalších kvalitních výrobků. K dispozici jsou různé kondicionéry, bezoplachové přípravky a dokonce i suchý šampon a stylingové přípravky Living Proof usnadňují úpravu vlasů. Vzpomeňte například na jemnou pěnu na vlasy, olej na vlasy nebo lak na vlasy. Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku a účinku výrobků, doporučujeme používat výrobky z řady postupně.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.