doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Léčebný styl L'Anza

Chcete stylingové přípravky, které nejen udržují vaše vlasy v kondici, ale také je pomáhají opravovat a chránit? Pak je L'anza Healing Style určen právě vám, protože jeho název splňuje to, co slibuje. Řada se skládá z pokročilých stylingových produktů zaměřených na opravu a ochranu vašich vlasů, ale především samozřejmě na dobrý styling!

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Produkty L'Anza Healing Style

Díky novým technologiím a inovacím má L'Anza Healing Style produkty, které nemá žádná jiná značka. Cílem stylingových produktů L 'Anza je samozřejmě dostat vaše vlasy do požadovaného účesu, ale díky složkám a inovacím v těchto produktech se vašim vlasům navíc dostane i ozdravné péče. Abychom vás jimi provedli, vyzdvihujeme pro vás nejoblíbenější produkty!

Vzdušná pasta

Tato jedinečná pasta ve spreji od společnosti Healing Style má složení 3 v 1; texturu, definici a tělo. Dodává vlasům přilnavost a umožňuje vám je upravit tak, jak si přejete. Je ideální pro rozcuchaný vzhled s větším objemem a podporou.

Taffy

Stylingové taffy od L'Anza Healing Style má flexibilní fixaci, která vám umožní upravovat vlasy. Aplikujete ho na vlhké vlasy pro snadný styling. Je ideální pro úpravu volných pramenů.

Tvarovací pasta

Ideální stylingový přípravek pro tenčí vlasy. Tato tužicí pasta L'Anza Healing Style Molding Paste vlasy skutečně zhušťuje a plní. Tato tvarovací pasta má pružnou fixaci, která usnadňuje tvarování a dodává vlasům objem a definici.

Plážový sprej

Toužíte po vzhledu jako z pláže? S plážovým sprejem od L'Anza Healing Style si můžete vytvořit tento vzdušný a rozcuchaný účes. Dodá vlasům přirozený účes, který se k plážovému vzhledu opravdu hodí!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.