doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Léčebný svazek L'Anza

Pokud máte řídké vlasy a chybí vám objem, pak musíte vyzkoušet produkty L'Anza Healing Volume! Tato řada dodává vlasům obrovský objem a pevnost. Zahušťuje vlasové vlákno, takže vlasy vypadají plnější a mají větší objem. Je to díky přidanému oxidu křemičitému z bambusu. Křemík totiž způsobuje, že vlasové vlákno nabobtná a vlasy jsou opravdu znatelně silnější!

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena

L'Anza Léčivé zahušťování objemu

Dobrý objem vlasů začíná již při mytí vlasů. Používáním správného šamponu a kondicionéru zajistíte svým vlasům správné podmínky pro zdravý růst a udržení objemu. Přesně na to jsou zaměřeny šampon a kondicionér L'Anza Healing Volume Thickening. Šampon poskytuje základ pro zdravý růst vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a činí vlasy plnějšími. Křemík z bambusu obsažený v tomto šamponu posiluje a zhušťuje vlasové vlákno, takže vlasy jsou na pocit silnější a lépe drží objem.

Kondicionér L'Anza Healing Volume se zaměřuje na obnovu vlasů. Tím, že vlasy posiluje, mohou lépe držet objem a stávají se odolnějšími. Složení je také velmi lehké, takže nezatěžuje vlasy, protože to je samozřejmě to poslední, co chcete, když už máte řídké vlasy!

L'Anza Healing Volume gel

L'Anza Healing Volume gel je liftingový gel, který dodává vlasům větší sílu, takže vlasy získají větší objem a objem. Gel naneste do mokrých vlasů a poté vyfoukejte do vlasů objem. Tím získáte ve vlasech velký objem, který díky gelu dlouho vydrží. Gel je téměř neviditelný, takže ve vlasech neuvidíte žádné nánosy ani zbytky. Gel obsahuje lesklé pigmenty, které dodávají vlasům při fénování příjemný lesk. Po použití budou mít vaše vlasy krásný objem a lesk!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.