doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon I.C.O.N

Šampon I.C.O.N je jedním z produktů známé značky I.C.O.N. Řada této značky zahrnuje různé šampony. Snadno tak uspokojíte potřeby svých vlasů. K dispozici je například šampon I.C.O.N Shampoo určený k boji proti krepatění vlasů. Šampon I.C.O.N Energy Shampoo poskytuje větší objem. Objevte šampon I.C.O.N na Salontotal.cz a těšte se z krásné hlavy.

 


Nejoblíbenější šampony od I.C.O.N.

Společnost I.C.O.N nabízí několik oblíbených šamponů. Jedním z jejích nejoblíbenějších šamponů je například I.C.O.N Energy Shampoo. Tento šampon je speciálně navržen tak, aby dodal jemným vlasům bez života větší objem. Je to částečně díky složkám, které vlasy vyživují a posilují. Oblíbený Anti Frizz Shampoo bojuje proti krepatění vlasů. K dispozici je také stříbrný šampon, který umožňuje vlasům neutralizovat odstíny. Jedná se o I.C.O.N Pure Light Shampoo.

Používání šamponu I.C.O.N

Před použitím šamponu I.C.O.N se ujistěte, že jsou vaše vlasy důkladně vlhké. Poté můžete nanést malé množství přípravku na ruku a následně jej vmasírovat do vlasů a pokožky hlavy. Šampon dobře vmasírujte a po chvíli opláchněte teplou vodou. V případě potřeby postup opakujte. Následnou péči doplňte kondicionérem od společnosti I.C.O.N. Tím dosáhnete optimálních výsledků. Pro dosažení dobrých výsledků můžete také pokračovat ve vlasové rutině s oleji na vlasy, spreji na vlasy a bezoplachovými maskami.

O společnosti I.C.O.N

I.C.O.N je známá značka vlasové kosmetiky, která se zaměřuje na vytváření vysoce kvalitních výrobků pro péči o vlasy. Všechny jsou složeny z kvalitních surovin. Výrobky totiž pomáhají naplnit různé potřeby vlasů. Sortiment této značky zahrnuje různé výrobky, jako jsou šampony, kondicionéry, stylingové přípravky a kúry I.C.O.N. Výrobky se používají v různých kadeřnických salonech, ale jsou velmi vhodné i pro domácí použití.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.