doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Ať už hledáte lehkou fixaci s hydratací, nebo silnou fixaci pro dlouhotrvající styling, I.C.O.N. má pro vás ideální řešení! Díky gelům I.C.O.N. Protein Body Building Gel a I.C.O.N. Mane Control můžete své vlasy doslova posunout na vyšší úroveň a dosáhnout jakéhokoli účesu.

Třídění

Na stránku
Cena

I.C.O.N.

I.C.O.N. je inovativní a progresivní značka péče o vlasy, která vyniká svým jedinečným přístupem ke kráse a pohodě. Tato značka s nadšením vytváří vysoce kvalitní vlasové produkty, které nejen vytvářejí krásné vlasy, ale také přispívají k celkové pohodě a sebevědomí lidí. Značku I.C.O.N založili v roce 2002 dva odborníci z kadeřnického průmyslu a od té doby se stala velmi oblíbenou značkou mezi profesionálními kadeřníky po celém světě. Společnost I.C.O.N. se rovněž zavázala k udržitelnosti a ochraně životního prostředí tím, že používá recyklovatelné obaly a snižuje svou uhlíkovou stopu.

I.C.O.N. Proteinový gel pro stavbu těla

I.C.O.N. Protein Body Building Gel je inovativní vlasový přípravek speciálně vyvinutý pro posílení jemných vlasů bez života a dodání většího objemu a textury. Přípravek obsahuje proteiny, které zajišťují všestranné zpevnění. Ať už se rozhodnete pro strukturovaný účes, nebo jen pro rozcuchaný, ležérní vzhled, gel I.C.O.N. Protein Body Building Gel zajistí, že vaše vlasy zůstanou na svém místě bez pocitu ztvrdnutí nebo slepení.

I.C.O.N. Mane Control - kontrola hřívy

S přípravkem I.C.O.N. Mane Control máte své vlasy opět pod kontrolou. I.C.O.N. Mane Control nabízí účinnou kontrolu proti krepatění a využívá pokročilé složky, které vlasy uhlazují a zvyšují jejich přirozený lesk. To je zvláště výhodné pro osoby s kudrnatými nebo vlnitými vlasy, které jsou často náchylné ke krepatění a obtížně se kontrolují. Přípravek lze použít do mokrých i suchých vlasů a poskytuje pevnou fixaci.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.