doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Goldwell Topchic

Vytvořit výjimečnou krásu je cílem Goldwell Topchic. S touto permanentní barvou na vlasy vytvoříte ty nejkrásnější barevné výsledky a užijete si rovnoměrnou barvu s dokonalým krytím. Výrobky jsou navíc jemné a šetrné k vlasům. Nakupujte své oblíbené produkty Goldwell Topchic na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena

Barvení vlasů

Goldwell Topchic je řada pro barvení vlasů. Chcete dosáhnout nejkrásnějších a nejlepších barevných výsledků s produkty, které zároveň chrání a vyživují vaše vlasy? Pak jsou to produkty pro barvení vlasů, které potřebujete. Jsou k dispozici v praktickém 250ml kanystru Depot nebo v 60ml tubě. Pro kterou variantu se rozhodnete?

Goldwell Topchic Depot Canister

Systém Depot značky Topchic byl vynalezen již v roce 1978. S tímto systémem pracujete přesněji, úsporněji a snadno se používá. Získáte krásnou, intenzivní barvu vlasů s rovnoměrným výsledkem. Vlasy mají větší poddajnost a krásný lesk. Tato balení jsou vhodná pro použití v kadeřnickém salonu. Nakupujte své oblíbené varianty barev na Goldwell Topchic Depot na Salontotal.cz!

Goldwell Topchic Tube

Varianta Topchic Tube rovněž dodá vašim vlasům intenzivní a krásnou barvu s rovnoměrným krytím. Výrobky jsou baleny v praktické tubě, takže je můžete snadno používat. Mnoho barev je k dispozici také ve variantě v tubě. Jaká je vaše oblíbená barva? Jedním z našich favoritů je Tube 8-NN.

Výhody výrobků Goldwell Topchic

  • Značka profesionálních salonů
  • Trvalá barva vlasů
  • 100% krytí šedin
  • Rovnoměrné barevné výsledky
  • 100% šetrnost a jemnost k vlasům
  • Dlouhotrvající výdrž barvy
  • Vyživuje a chrání vlasy
  • Dodává krásný lesk

Goldwell

Kromě této produktové řady má tato značka v nabídce také několik profesionálních produktů pro barvení, styling a péči o vlasy. Hledáte například kvalitní šampon, kondicionér, masku, pěnu nebo texturovací sprej? Pak už nemusíte hledat dál! Nakupujte všechny své oblíbené produkty Goldwell na Salontotal.cz.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.