doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Goldwell Rich Repair

Goldwell Rich Repair je dokonalá řada péče, která vám umožní získat z vašich vlasů to nejlepší. S těmito produkty zjistíte, že vaše vlasy zůstanou lesklé, hebké a poddajné. Samozřejmě je můžete zakoupit v obchodě Salontopper. Když si vyberete produkty Goldwell Rich Repair, vybíráte si také špičkovou kvalitu: receptury vytvořili odborníci, kteří léta zkoumali, co je pro vaši přirozenou barvu a strukturu vlasů nejlepší. Všechna balení výrobků jsou přísně testována na alergie a škodlivé látky, což znamená, že jsou bezpečné pro každodenní použití.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena

Výhody Rich Repair Goldwell

Nejvýznamnějšími výhodami produktů Goldwell Rich Repair je, že skutečně pomáhají rychleji opravit suché nebo poškozené vlasy. Složení obsahují vitaminy, minerály, proteiny a další účinné látky, které vlasy opravují a posilují. Produkty Goldwell Rich Repair také hydratují pokožku hlavy a stimulují krevní oběh v pokožce hlavy, aby byly vaše vlasy zdravé. Výsledkem je, že se budete déle těšit z krásně zdravých vlasů s plným leskem.

Typy výrobků Goldwell Dualsenses Rich Repair

S produktovou řadou Goldwell Rich Repair máte k dispozici několik možností: k dispozici jsou šampony, kondicionéry, masky, bezoplachové spreje atd. Mají různé účinky na základě individuálních potřeb péče nebo restrukturalizace. Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo je například jemný šampon, který vlasy intenzivně opravuje. Má zjemňující a ošetřující složení, které zvyšuje pružnost a vyživuje suché nebo poškozené vlasy. Tento šampon obsahuje speciální složky, které pomáhají vlasy opravovat a zároveň zabraňují jejich citlivosti a lámání, díky čemuž se můžete déle těšit z lesklých, hedvábných a objemných vlasů!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.