doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Ga.Ma Fén na vlasy

Salontotal.cz Absolutním hitem je fén Ga.Ma. Elegantní design, různé barvy, ale především špičková technologie dělají z fénů Ga.Ma bezkonkurenční výrobky. Značka vyvinula silnou technologii, která je zároveň i velmi lehká. Máte tak k dispozici profesionální a výkonný fén, který není těžký do ruky. Ideální pro dlouhodobé používání v kadeřnickém salonu nebo samozřejmě doma!

Třídění

Na stránku
Cena

Sušička Ga.Ma iQ Perfetto 2.0

Oceněný fén značky Ga.Ma iQ Perfetto Dryer 2.0. Získal ocenění Cosmoprof Award 2022 v kategorii vlasových výrobků. Toto ocenění za profesionální kadeřnické výrobky se samozřejmě nezískává lehce. Fén má totiž tolik nových technologií a funkcí, že je skutečně revoluční. Motor maximálně efektivně využívá energii a proudy vzduchu, takže motor vydrží déle a Vysoušeč vlasů iQ Perfetto 2.0 je také jedním z nejlehčích vysoušečů vlasů, přesto s výkonným motorem. Vysoušeč má ne méně než 4 nastavení teploty, přičemž nechybí ani chladný záběr a 3 rychlosti, takže si jej můžete skutečně přizpůsobit svým potřebám. Třímetrová šňůra je ideální pro použití v salonu, ale samozřejmě i doma!

Příslušenství

Pohotovostní podložka: S pohotovostním režimem se také vyhnete plýtvání energií, když fén Ga.Ma položíte na pohotovostní podložku, automaticky se přepne do pohotovostního režimu.

Hvězdicová tryska: Tato hvězdicová tryska chrání pokožku hlavy před teplem fénu tím, že lépe rozvádí teplo. To je lepší pro použití u citlivé pokožky hlavy nebo jemných a tenkých vlasů.

Hloubkový difuzér: Difuzér rozvádí teplo z fénu a chrání tak vlasové folikuly před krepatěním a poškozením. Obzvláště důležité při použití na kudrnaté vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.