doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fudge gel

Hledáte produkt, který vaše vlasy zahustí a dodá jim pořádnou dávku objemu? Pak je guma na vlasy Fudge přesně to, co potřebujete! Tento inovativní gel Fudge vám poskytne kontrolu nad vašimi vlasy a umožní vám každý den vyjít ze dveří s dokonale upravenými vlasy.

 

Třídění

Na stránku
Fudge
Cena

V čem je žvýkačka na vlasy Fudge tak jedinečná?

Fudge Hair Gum je víc než jen gel na vlasy. Ve skutečnosti tento gel vaše vlasy zahustí a dodá jim velký objem. Příjemný doplněk: výrobek se rozpouští ve vodě, takže se velmi snadno oplachuje ve sprše. Žádné potíže s lepkavými zbytky ve vlasech, ale svěží a čistý pocit po každém umytí.

Použijte žvýkačku na vlasy Fudge pro dokonalý vzhled

S touto gumičkou si můžete vytvořit dokonalý účes každý den. Ať už se rozhodnete pro hladký uhlazený účes, nebo rozcuchaný vzhled mimo postel, s touto gumičkou je to možné. Stačí nanést malé množství na ruce, rozetřít mezi prsty a rovnoměrně rozetřít po vlasech. Pak si vlasy upravte podle svých představ a užívejte si úžasnou kontrolu a extra objem, který vám gumička na vlasy Fudge poskytne.

Vyzkoušejte ji na vlastní kůži: Fudge Hair Gum

Jste připraveni získat dokonalou kontrolu nad svými vlasy a každý den vycházet ze dveří s dokonalým vzhledem? Pak vyzkoušejte gumu na vlasy Fudge Hair Gum. Tento jedinečný gel dodá vašim vlasům úžasný objem a vlasy budou vypadat hustší. A co je nejlepší? Velmi snadno se oplachuje ve sprše. Tak na co ještě čekáte? Vyzkoušejte sílu tohoto výrobku na vlastní kůži a zjistěte, jaké výhody tento výrobek nabízí!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.