doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon EVO

Hledáte kvalitní přípravky pro péči o vlasy, které jsou nejen prospěšné pro vás, ale také pro životní prostředí? Pak je EVO Shampoo rozhodně značkou, kterou byste měli zvážit. EVO Shampoo je australská značka známá svými kreativními názvy výrobků a barevnými obaly. Nejdůležitější však samozřejmě je, že výrobky EVO jsou účinné a přispívají ke zdravým a lesklým vlasům. Čtěte dále a zjistěte, jak si i vy můžete užívat mnoha výhod šamponu EVO.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Cena

Šampon EVO: šetrný k životnímu prostředí

EVO Shampoo je značka, která má skutečně svůj vlastní charakter. Tato australská značka je známá svými kreativními názvy výrobků a barevnými obaly. Výrobky EVO jsou nejen zábavné na pohled, ale také velmi účinné. EVO se totiž snaží poskytovat vysoce kvalitní a udržitelné výrobky, které jsou prospěšné jak pro vás, tak pro životní prostředí. Výrobky EVO nejsou testovány na zvířatech a neobsahují parabeny ani sulfáty. Tak to je zodpovědnost!

Návod k použití šamponu EVO

Šampon EVO se velmi snadno používá. Stačí si jen namočit vlasy a poté nanést malé množství šamponu do dlaní. Vmasírujte šampon do vlasů a nechte jej chvíli působit, než jej opláchnete teplou vodou. Možná budete muset šampon použít dvakrát, aby byly vlasy zcela čisté. Poté můžete použít kondicionér EVO pro další péči.

Výhody šamponu EVO

Používání šamponu EVO má mnoho výhod. Například dodává vašim vlasům pocit čistoty a svěžesti. To však není jediná věc. Šampon EVO je také velmi účinný v boji proti lupům a dalším onemocněním vlasové pokožky. Kromě toho šampon snižuje pravděpodobnost, že se vaše vlasy budou mastit, a dodává jim větší objem. Výrobky EVO jsou speciálně navrženy pro lidi, kteří hledají kvalitní péči o vlasy, která je prospěšná jak pro ně samotné, tak pro životní prostředí.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.