doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

CHI Tea Tree Oil

CHI Tea Tree Oil je speciálně navržen pro péči o vlasy a pokožku hlavy. CHI je známá značka v oblasti péče o vlasy a nabízí různé produkty pro zdravé a zářivé vlasy. Na Salontotal.cz jsme si proto olej CHI Tea Tree Oil naprosto zamilovali, zejména proto, že je k dispozici v jemné masce na vlasy, šamponu a kondicionéru CHI Tea Tree. Objevte ho nyní sami!

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena

Co CHI Tea Tree dělá

Olej CHI Tea Tree se získává z listů australské rostliny Tea Tree. Olej je známý svými antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými účinky a často se používá v přípravcích pro péči o pleť a vlasy. Společnost CHI využila těchto vlastností k vývoji speciální produktové řady pro péči o vlasy a vlasovou pokožku.

Výhody oleje CHI Tea Tree

Produktová řada CHI Tea Tree Oil nabízí několik výhod pro vaše vlasy a pokožku hlavy. Olej má například osvěžující účinky a poskytuje příjemný pocit na pokožce hlavy. Má také hydratační účinek, který zabraňuje vysušování vlasů. Pravidelné používání Tea Tree Oil může také pomoci snížit tvorbu lupů a svědění vlasové pokožky.

Produkty Tea Tree CHI

CHI nabízí několik produktů Tea Tree Oil, které jsou speciálně navrženy pro péči o vaše vlasy a pokožku hlavy. Patří mezi ně shampoos, conditioners a haarmasker. Všechny tyto výrobky obsahují Tea Tree Oil a poskytují optimální péči o vaše vlasy a pokožku hlavy.

Použití CHI Tea Tree Oil

Abyste dosáhli plného účinku, je důležité používat výrobky správným způsobem. Začněte mytím vlasů šamponem CHI Tea Tree a důkladně je opláchněte. Poté naneste kondicionér Tea Tree Oil a nechte jej několik minut působit, než jej opláchnete. Pro extra péči používejte jednou týdně masku na vlasy s olejem Tea Tree.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.