doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bumble and bumble Sunday

Řada Bumble and bumble Sunday nabízí detox pro vlasy (a mysl). Toto hloubkové čištění odstraňuje nánosy produktů, přebytečný olej a nahromaděné nečistoty, které mohou na konci týdne zanechat vlasy matné a zatížené. Řekněte tento týden těmto nečistotám ne. Vychutnejte si svěží, očistnou kúru pro vlasy poté, co jste v uplynulých dnech vyzkoušeli různé vzhledy ideální nedělní očisty.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena

Koupit výrobky od Bumble and bumble Sunday na Salontopper

Vaše vlasy a pokožka hlavy by potřebovaly hloubkové čištění. S řadou Bumble and bumble Sunday vyčistíte své vlasy až ke konečkům. Na Salontopper zakoupíte řadu Bumble and bumble Sunday pro kompletní čisticí péči zaměřenou na každý typ vlasů! Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili následující pracovní den! A pokud si objednáte za 35 € a více, neplatíte žádné poštovné. Máte dotazy ohledně výrobku nebo jiných záležitostí? Obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Jsou vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.