doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bumble and bumble Illuminated Color

Řada Bumble and bumble Illuminated Color je speciálně vyvinuta pro barvené vlasy. Tyto produkty poskytují barveným vlasům péči, kterou si zaslouží, a pomáhají jim déle udržet barvu. Objevte tyto nové produkty právě teď.

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Bb. Illuminated Color

Bb. Illuminated Color se skládá z 5 produktů dostupných v různých formátech. Hledáte cestovní velikost, kterou byste mohli vyzkoušet nebo si ji vzít s sebou na dovolenou, jen normální velikost nebo velké balení? Tato řada nabízí vše. Tato řada výrobků je speciálně navržena pro barvené vlasy. Všechny výrobky zajišťují, že barva vlasů vydrží déle a je zářivá. Zlepšuje se intenzita barvy a zároveň se o vlasy pečuje. Technologie PRO Colour Shield, která je obsažena v každém výrobku, vytváří ochranný štít, díky němuž barva na vlasech déle vydrží.

Výrobky

Bb. Illuminated Color Shampoo: Šampon, díky kterému budou vaše barvené vlasy vypadat zářivě a svěže. Vlasy a pokožka hlavy jsou vyčištěny, vlasy jsou hydratovány a barva vlasů je zvýrazněna.
Bb. Illuminated Color Conditioner: Tento kondicionér zabraňuje vyblednutí barvy vlasů. Vlasy jsou hydratované, vlasové kutikuly se uzavírají a vaše vlasy jsou hladké, méně se třepí a jsou rozčesané.
Bb. Illuminated Color Seal Light: Kondicionér pro ochranu barvy pro jemné až středně silné vlasy.
Bb. Illuminated Color Seal Rich: Kondicionér pro ochranu barvy pro středně silné až silné vlasy.
Bb. Illuminated Color 1-Minute Vibrancy Treatment: Ošetření, které zabraňuje blednutí barvy a oživuje barvu vlasů. A to během jedné minuty.

Vlastnosti:

  • Zabraňuje blednutí barvy
  • Dodává barvě vlasů živost
  • Uhlazuje vlasy
  • Dodává vlasům krásný lesk
  • Hydratuje
  • Neobsahuje sulfáty
  • Bez minerálních olejů
  • Bez krutosti
  • Veganské
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.