doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Samoopalovací pěna Bondi Sands

Samoopalovací pěna Bondi Sands je ideální volbou pro každého, kdo touží po krásném a přirozeně vypadajícím opálení. Výrobek je ideální pro celoroční použití. Bondi Sands je známá svými skvělými výrobky, které dodávají zářivý sluneční polibek, aniž byste se museli vystavovat UV záření. Samoopalovací pěna Bondi Sands je k dispozici v několika variantách. Objevte samoopalovací pěnu Bondi Sands na Salontotal.cz a užijte si svou záři.

Třídění

Na stránku
Složení
Cena

Složení samoopalovací pěny Bondi Sands

Samoopalovací pěna Bondi Sands má lehkou a sametovou texturu, která snadno klouže po pokožce. Pěna je obohacena o vyživující složky, jako je aloe vera a vitamin E, které pomáhají hydratovat a ošetřovat pokožku během procesu opalování. Díky tomu bude vaše pokožka nejen krásně opálená, ale také zdravá a zářivá.

Výhody výrobku

Bondi Sands Tanning Mousse se vyznačuje snadnou aplikací a složením beze šmouh. Rukavice na opalování vám umožní pěnu rovnoměrně rozetřít po pokožce a dosáhnout tak bezchybných výsledků. Pěna rychle zasychá a postupně se rozvine do krásného opálení, které odpovídá odstínu vaší pokožky. Už žádné obavy z nerovnoměrného nebo oranžového opálení: se samoopalovací pěnou Bondi Sands získáte přirozené, zářivé opálení.

Účinek samoopalovací pěny Bondi Sands

Další výhodou samoopalovací pěny Bondi Sands je její dlouhotrvající účinek. Složení je pečlivě vyvinuto tak, aby vydrželo až týden, a vy jste si tak mohli déle užívat letní záři. Pěna navíc bledne postupně a rovnoměrně, takže se vám nestane, že by při blednutí barvy docházelo k náhlým přechodům nebo skvrnám.

O produktu Bondi Sands

Bondi Sands je známá značka ve světě samoopalovacích přípravků. Opalovací pěna této značky vám zajistí krásné opálení bez vystavení UV záření. Kromě toho má značka ve svém sortimentu několik výrobků na ochranu proti slunečnímu záření. Od opalovacího krému až po balzám na rty - Bondi Sands vám umožní opalovat se bez obav a bezpečně.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.