doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Opalovací krém Bondi Sands

Bondi Sands Sunscreen je jedním z pečujících produktů této značky. Bondi Sands je přední značkou v péči o pokožku na slunci. Přináší širokou škálu vysoce kvalitních opalovacích přípravků, které účinně chrání pokožku před UV zářením. Ať už se chystáte odpočívat na pláži, koupat se v moři nebo si jen užívat slunce, opalovací krém Bondi Sands Sunscreen vám poskytne optimální ochranu, kterou potřebujete. Objevte Bondi Sands Sunscreen na Salontotal.cz a užijte si tu nejlepší péči.


Péče s opalovacím krémem Bondi Sands

Bondi Sands Sunscreen obsahuje několik složek a má několik úrovní ochrany. Můžete si tak vybrat ten nejvhodnější podle svých potřeb a typu pokožky. Ať už si vyberete opalovací krém, opalovací mléko, sprej na opalování nebo opalovací přípravek po opalování, Bondi Sands má vše, co potřebujete pro kompletní péči o pokožku.

Výhody výrobků

Kromě toho, že výrobky poskytují tu nejlepší péči, přinášejí i další výhody. Výrobky jsou například obohaceny o lahodné vůně, které vám okamžitě dodají pocit dovolené. Ať už je to tropická kokosová vůně nebo osvěžující vůně melounu, použití opalovacího krému Bondi Sands se stane příjemným zážitkem pro vaše smysly. Výrobky jsou navíc voděodolné a poskytují extra ochranu citlivé pokožce.

Hydratace a péče

Díky kvalitním složkám je opalovací krém Bondi Sands Sunscreen pečujícím přípravkem. Díky různým vitamínům a antioxidantům pomáhá vyživovat a obnovovat vaši pokožku. Především však opalovací krém Bondi Sands Sunscreen poskytuje tu nejlepší ochranu před škodlivými vnějšími vlivy.

O produktu Bondi Sands

Bondi Sands je známá značka s výrobky na ochranu proti slunci. Kromě toho značka nabízí různé samoopalovací přípravky, například opalovací pěnu. Ta poskytuje krásný opálený vzhled bez vystavení UV záření. Díky různým produktům na ochranu proti slunci z této řady se od nynějška můžete opalovat bezpečně. Od opalovacího krému až po balzám na rty - Bondi Sands vám poskytne ochranu před sluncem.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.