doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Biolage Bond Therapy

Objevte dokonalou spásu pro poškozené vlasy s Biolage Bond Therapy Ať už jste obdařeni bujnými kadeřemi, nebo bojujete s poškozenými vlasy, naše Biolage Bond Therapy je vaší tajnou zbraní pro zdravější vzhled vlasů od kořínků až po konečky.Díky pokročilým recepturám, které pronikají hluboko do vlasů, naše Biolage Bond Therapy nejen opravuje a posiluje poškozené vlasy, ale také pomáhá předcházet jejich budoucímu poškození. Objevte kouzlo Biolage Bond Therapy ještě dnes a dopřejte svým vlasům lásku a péči, kterou si zaslouží.

 

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Biolage Bond Therapy pro poškozené vlasy

Opravte poškozené vlasy pomocí Biolage Bond Therapy. Toto účinné složení je určeno k posílení slabých vazeb ve vlasech a zlepšení jejich odolnosti. Klíč k jeho účinnosti spočívá v přítomnosti kyseliny citronové, silného pojiva, které proniká hluboko do vlasů. Čím více jsou vlasy poškozené, tím větší přínosy pocítíte. I u mírně poškozených vlasů zaznamenáte znatelné zlepšení.

Biolage Bond Therapy navíc obsahuje kokosový olej, který vlasy vyživuje a hydratuje, takže vypadají zdravější, lesklejší a hladší. Jedinečné složení kokosového oleje mu umožňuje pronikat hluboko do vlasového vlákna, chránit a hydratovat vlasy zevnitř.

Složení je navrženo s optimální úrovní pH, která pomáhá udržovat přirozenou kyselost vlasů. Tím se předchází výkyvům, které mohou vlasy poškodit. S Biolage Bond Therapy se budete těšit ze zdravě vypadajících a citelných vlasů bez ohledu na stupeň poškození.

Produkty Biolage Bond Therapy

Objevte omlazující sílu produktů Biolage s jejich rozsáhlou řadou výrobků pro péči o vlasy, které jsou navrženy tak, aby podtrhly přirozenou krásu vašich vlasů. Od regeneračních šamponů po vyživující kondicionéry - Biolage nabízí vše, co potřebujete pro zdravé a zářivé vlasy.

Šampon Biolage Bond Therapy

Šampon Biolage Bond Therapy jemně čistí vlasy, zanechává je jemnější, intenzivně ošetřené a snadněji se upravují. Mimořádně pečující složení obohacené o kokosový olej a kyselinu citronovou vlasy vyživuje a zároveň posiluje slabé vazby. Vhodné pro nadměrně ošetřované vlasy jakékoli struktury.

Kondicionér Biolage Bond Therapy

Kondicionér Biolage Bond Therapy snižuje lámavost vlasů, vyživuje vlasy a pomáhá zlepšit jejich upravitelnost. Kondicionér je obohacen o kokosový olej a kyselinu citronovou, které při pravidelném používání uhlazují vlasy a posilují vazby uvnitř vlasu. Vhodný pro nadměrně ošetřované vlasy jakékoli struktury.

Intenzivní kúra Biolage Bond Therapy

Intenzivní kúra Biolage Bond Therapy Intensive Treatment snižuje lámavost vlasů a výskyt roztřepených konečků, dodává vlasům poddajnost a zanechává vlasy s pocitem intenzivní péče. Intenzivní kúra je obohacena o kokosový olej a kyselinu citronovou, které poskytují vlasům intenzivní péči a zároveň posilují vazby. Vhodná pro středně silné až silné nadměrně ošetřované vlasy.

Biolage Bond Therapy bezoplachový krém

Bezoplachový krém Biolage Bond Therapy uhlazuje vlasy a zanechává je poddajné a snadno se upravují. Krémový bezoplachový krém kontroluje krepatění vlasů, dodává jim lesk, vyživuje je a posiluje vazby uvnitř vlasů. Poskytuje tepelnou ochranu až do 230 °C. Vhodný pro nadměrně ošetřované vlasy jakékoliv struktury.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.