doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Biolage

Šampon Biolage je jedním z produktů v produktové řadě značky. Šampon Biolage je známý používáním přírodních složek. Díky tomu je šampon Biolage šetrný k životnímu prostředí. Kromě toho je v řadě šamponů mnoho variant, z nichž každá splňuje jinou potřebu. V důsledku toho se pro každého najde ten pravý. Objevte šampon Biolage v nabídce na Salontotal.cz a užívejte si své silné vlasy.

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Problémy s vlasy
Složení
Cena

Oblíbený šampon Biolage

Jedním z nejoblíbenějších produktů řady Biolage je šampon. Je to proto, že tyto šampony jsou určeny pro různé typy vlasů a jejich potřeby. Přípravky například pečují o suché, poškozené, tenké, jemné, kudrnaté, barvené a mastné vlasy. V produktové řadě je několik šamponů, z nichž každý splňuje jiné potřeby.

Typy šamponů Biolage

Jedním z nejoblíbenějších šamponů této značky je Colorlast shampoo . Tento šampon je ochranný proti pro barvené vlasy. Šampon Biolage navíc poskytuje jemné čištění s nízkým pH, takže chrání i pokožku hlavy. Biolage HydraSource Shampoo je oblíbenou volbou pro čištění a hydrataci suchých vlasů. Jemně totiž čistí vlasy a pokožku hlavy a zároveň obnovuje vlhkost díky svým hydratačním vlastnostem.

Používání šamponu Biolage

Šampon Biolage se snadno používá, stejně jako mnoho dalších výrobků této značky. Ujistěte se, že jsou vaše vlasy důkladně vlhké, což vám pomůže přípravek lépe rozetřít a vyčistit. Rovnoměrně naneste malé množství šamponu na vlasy. Jemně šampon vmasírujte do pokožky hlavy a vlasů a ujistěte se, že pokrývá všechny části. Šampon opláchněte vodou. Dbejte na to, aby na vlasech nezůstaly žádné zbytky, protože by se vám pak mastily. V případě potřeby postup opakujte, abyste se ujistili, že jsou vlasy opravdu čisté. Poté použijte kondicionér z řady Biolage pro ještě větší péči.

Šampon Biolage šetrný k životnímu prostředí

Tvůrci šamponu Biolage mimo jiné věřili v udržitelnost, přírodu a šetrnost k planetě. Proto značka vyrábí udržitelně a od roku 2015 je její továrna ve španělském Burgosu C02 neutrální. Veškerou energii zde vyrábějí solární panely a veškerá odpadní voda je upravována a znovu využívána. Pracuje se zde také s 95 % recyklovaného plastu, který značka neustále vylepšuje. V průběhu let se společnost Biolage stala lídrem v oblasti profesionální péče o vlasy. Jak z hlediska péče o vlasy, tak z hlediska snižování uhlíkové stopy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.