doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Biolage

Šampon Biolage je jedním z produktů v produktové řadě značky. Značka Biolage je známá používáním přírodních složek. Díky tomu je šampon Biolage šetrný k životnímu prostředí. Kromě toho je v řadě šamponů mnoho variant, z nichž každá splňuje jinou potřebu. V důsledku toho se pro každého najde ten pravý. Objevte šampon Biolage v nabídce na Salontotal.cz a užívejte si své silné vlasy.


Oblíbený šampon Biolage

Jedním z nejoblíbenějších produktů řady Biolage je šampon. Je to proto, že tyto šampony jsou určeny pro různé typy vlasů a jejich potřeby. Přípravky například pečují o suché, poškozené, tenké, jemné, kudrnaté, barvené a mastné vlasy. V produktové řadě je několik šamponů, z nichž každý splňuje jiné potřeby.

Typy šamponů Biolage

Jedním z nejoblíbenějších šamponů této značky je šampon Colorlast. Tento šampon je ochranný proti pro barvené vlasy. Poskytuje také šetrné čištění s nízkým pH, které chrání i pokožku hlavy. Šampon Biolage HydraSource je oblíbenou variantou pro čištění a hydrataci suchých vlasů. Jemně totiž čistí vlasy a pokožku hlavy a zároveň obnovuje vlhkost díky svým hydratačním vlastnostem.

Používání šamponu Biolage

Šampon Biolage se snadno používá, stejně jako mnoho dalších výrobků této značky. Ujistěte se, že jsou vaše vlasy důkladně vlhké, což vám pomůže přípravek lépe rozetřít a vyčistit. Rovnoměrně naneste malé množství šamponu na vlasy. Jemně šampon vmasírujte do pokožky hlavy a vlasů a ujistěte se, že pokrývá všechny části. Šampon opláchněte vodou. Dbejte na to, aby na vlasech nezůstaly žádné zbytky, protože by se vám pak mastily. V případě potřeby postup opakujte, abyste se ujistili, že jsou vlasy opravdu čisté. Poté použijte kondicionér z řady Biolage pro ještě větší péči.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.