doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fén Babyliss Pro

Nikdo jistě nemá čas nechávat si vlasy neustále sušit na vzduchu. Fén je proto naprostou nezbytností. Samozřejmě ale nechcete, aby fénování vaše vlasy poškodilo, a proto hledáte kvalitní profesionální fén. S fénem Babyliss Pro získáte kvalitu, odbornost, kvalitní technologii a snadné použití. Objevte pro sebe vhodný fén Babyliss na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Cena

Fén Babyliss

Profesionální stylisté a kadeřníci to objevili už před lety, ale s fénem Babyliss dosáhnete krásných výsledků. Díky výkonnému motoru zajistíte, že vaše vlasy rychle uschnou a můžete je snadno upravovat. Minimální příkon 1800 wattů fénu Babyliss pro poskytuje dostatečný výkon pro řádné vysušení vašich vlasů. Díky tomuto výkonu zajistíte, že vlasy nebudou vystaveny horkému vzduchu příliš dlouho, protože by mohlo dojít k jejich poškození.

Babyliss Ionic

Po fénování mohou být vaše vlasy statické, a právě zde našla společnost Babyliss Pro řešení díky technologii Ionic. Fény Babyliss Ionic jsou vybaveny generátorem iontů, který zajišťuje, že se vzduch méně staticky nabíjí. Díky tomu jsou vaše vlasy méně náchylné ke statické elektřině a snadno se upravují! Zároveň dodává vašim vlasům hladký a lesklý vzhled!

Příslušenství

K dobrému fénu na vlasy samozřejmě vždy patří potřebné příslušenství. Nejznámějším příslušenstvím jsou různé trysky a difuzér. S plochou širokou tryskou vytvoříte cílený proud vzduchu, který usnadňuje nasměrování a úpravu vlasů. Můžete také použít fénovací kartáč, abyste do vlasů snadněji dostali určité styly.

Difuzér je nástavec, který můžete použít zejména pro kudrnaté vlasy. Široký nástavec s několika průchody vytváří rozptýlenou, difuzní distribuci vzduchu, díky které je na vlasy méně horký a silný. Tímto způsobem můžete fénovat i v blízkosti kořínků, aniž by se pokožka hlavy příliš zahřívala.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.