doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

AVEDA Scalp Solutions

Pečujte o pokožku hlavy s přípravky AVEDA Scalp Solutions. Tato řada výrobků byla speciálně vyvinuta pro péči o pokožku hlavy a vlasy zároveň. Používáním přípravků se stimuluje obnova pokožky hlavy, což zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Objevte produkty Scalp Solutions nyní na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Složení
Kategorie
Cena

Produkty AVEDA Scalp Solutions

Scalp Solutions je komplexní řada produktů, která pečuje o pokožku hlavy a obnovuje ji. Vlasy vypadají zdravěji a získávají krásný lesk. Tyto produkty lze použít pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy. Pečujte o pokožku hlavy a zabraňte předčasnému stárnutí pokožky s produkty Scalp Solutions!

Věděli jste, že některé produkty jsou k dispozici také v cestovní velikosti? Hodí se na dovolenou, ale také pro seznámení s produktem.

  • Exfoliating Scalp Treatment: Ošetření, které snižuje tvorbu kožního mazu na pokožce hlavy a odstraňuje nečistoty. Po použití je pokožka hlavy čistá a svěží.
  • Overnight Scalp Renewal Serum: Sérum, které zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky hlavy. Použijete ho na noc a druhý den ráno je pokožka jemná a vláčná.
  • Refreshing Protective Mist: Osvěžující sprej, který vyrovnává a chrání pokožku hlavy. Nastříkejte jej na pokožku hlavy jednou nebo častěji během dne, abyste získali svěží pocit.

Tyto produkty AVEDA Scalp Solutions jsou veganské a neobsahují krutost. Výrobky rovněž neobsahují silikony, parabeny, minerální oleje, vazelínu, parafín, formaldehyd a donory, SLES, oxybenzon, benzen, retinyl palmitát, mikrokrystalinový vosk, polyethylenové kuličky, triklosan, triklokarban, lanolin, karmín, mastek a syntetickou vůni.

Stimulující masážní přístroj na pokožku hlavy Scalp Solutions

Stimulating Scalp Massager z řady Scalp Solutions je kartáč, který můžete používat při mytí vlasů. Snadno odstraníte nečistoty z pokožky hlavy a zároveň si užijete masáž pokožky hlavy. Masážní kartáč má praktický tvar, takže se snadno drží. Pomocí stimulačního masážního přístroje na pokožku hlavy můžete provádět exfoliaci a stimulaci pokožky.

Postup pro řešení vlasové pokožky

  • Exfoliace: Exfoliační kúru na pokožku hlavy používejte jednou až dvakrát týdně.
  • Očista: Vyrovnávací šampon můžete používat denně.
  • Výživa: Vyživující kondicionér můžete používat také denně po umytí vlasů.
  • Chraňte a osvěžujte: Osvěžující ochrannou mlhu používejte každý den nebo i častěji během dne.
  • Léčba: Večer naneste na vlasy sérum Overnight Scalp Renewal Serum.

Často kladené otázky

Je řada AVEDA Scalp Solutions veganská?

Ano, všechny tyto produkty jsou veganské a neobsahují krutost.

Má se Scalp Solutions používat pouze na pokožku hlavy?

Ne, produkty jsou vhodné pro péči o vlasy i pokožku hlavy!

Pro jaké typy vlasové pokožky jsou přípravky Scalp Solutions vhodné?

Tato řada je vhodná pro všechny typy vlasové pokožky a vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.