doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

AVEDA Scalp Solutions

Pečujte o pokožku hlavy s přípravky AVEDA Scalp Solutions. Tato řada výrobků byla speciálně vyvinuta pro péči o pokožku hlavy a vlasy zároveň. Používáním přípravků se stimuluje obnova pokožky hlavy, což zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Objevte produkty Scalp Solutions nyní na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Složení
Kategorie
Cena

Produkty AVEDA Scalp Solutions

Scalp Solutions je komplexní řada produktů, která pečuje o pokožku hlavy a obnovuje ji. Vlasy vypadají zdravěji a získávají krásný lesk. Tyto produkty lze použít pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy. Pečujte o pokožku hlavy a zabraňte předčasnému stárnutí pokožky s produkty Scalp Solutions!

Věděli jste, že některé produkty jsou k dispozici také v cestovní velikosti? Hodí se na dovolenou, ale také pro seznámení s produktem.

  • Exfoliating Scalp Treatment: Ošetření, které snižuje tvorbu kožního mazu na pokožce hlavy a odstraňuje nečistoty. Po použití je pokožka hlavy čistá a svěží.
  • Overnight Scalp Renewal Serum: Sérum, které zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky hlavy. Použijete ho na noc a druhý den ráno je pokožka jemná a vláčná.
  • Refreshing Protective Mist: Osvěžující sprej, který vyrovnává a chrání pokožku hlavy. Nastříkejte jej na pokožku hlavy jednou nebo častěji během dne, abyste získali svěží pocit.

Tyto produkty AVEDA Scalp Solutions jsou veganské a neobsahují krutost. Výrobky rovněž neobsahují silikony, parabeny, minerální oleje, vazelínu, parafín, formaldehyd a donory, SLES, oxybenzon, benzen, retinyl palmitát, mikrokrystalinový vosk, polyethylenové kuličky, triklosan, triklokarban, lanolin, karmín, mastek a syntetickou vůni.

Stimulující masážní přístroj na pokožku hlavy Scalp Solutions

Stimulating Scalp Massager z řady Scalp Solutions je kartáč, který můžete používat při mytí vlasů. Snadno odstraníte nečistoty z pokožky hlavy a zároveň si užijete masáž pokožky hlavy. Masážní kartáč má praktický tvar, takže se snadno drží. Pomocí stimulačního masážního přístroje na pokožku hlavy můžete provádět exfoliaci a stimulaci pokožky.

Postup pro řešení vlasové pokožky

  • Exfoliace: Exfoliační kúru na pokožku hlavy používejte jednou až dvakrát týdně.
  • Očista: Vyrovnávací šampon můžete používat denně.
  • Výživa: Vyživující kondicionér můžete používat také denně po umytí vlasů.
  • Chraňte a osvěžujte: Osvěžující ochrannou mlhu používejte každý den nebo i častěji během dne.
  • Léčba: Večer naneste na vlasy sérum Overnight Scalp Renewal Serum.

Často kladené otázky

Je řada AVEDA Scalp Solutions veganská?

Ano, všechny tyto produkty jsou veganské a neobsahují krutost.

Má se Scalp Solutions používat pouze na pokožku hlavy?

Ne, produkty jsou vhodné pro péči o vlasy i pokožku hlavy!

Pro jaké typy vlasové pokožky jsou přípravky Scalp Solutions vhodné?

Tato řada je vhodná pro všechny typy vlasové pokožky a vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.