doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

AVEDA Náprava poškození

Hledáte řešení pro poškozené vlasy? AVEDA Damage Remedy je tu pro záchranu vašich vlasů! Tato řada výrobků, která je k dostání v Salontopper, je speciálně navržena tak, aby opravila poškozené vlasy a chránila je před dalším poškozením. Poškozené vlasy mohou být způsobeny různými faktory, jako je nadměrný styling, barvení nebo vystavení slunečnímu záření. To může vést k suchým, lámavým vlasům bez života. S produkty AVEDA Damage Remedy můžete své vlasy opět učinit zdravými a lesklými! Objevte výhody na vlastní kůži hned teď!

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Kategorie
Cena

Ekologický prostředek AVEDA na odstranění škod

AVEDA je známá značka v oblasti přírodní a udržitelné péče o vlasy a pleť. Pokud trpíte poškozením vlasů způsobeným nadměrným stylingem, barvením nebo slunečním zářením, AVEDA Damage Remedy je ideálním řešením. Jedinečnost značky AVEDA spočívá v tom, že ve svých produktech používá přírodní a organické složky. Jsou odhodláni chránit krásu přírody a využívat ji k dosažení těch nejlepších výsledků. Tímto způsobem pečujete nejen o své vlasy, ale také o planetu!

Složení

Přípravek AVEDA Damage Treatment přirozeně obsahuje ty nejlepší složky, které vašim vlasům vrátí potřebnou výživu. Díky složkám, jako je protein z quinoy, organický jojobový olej a santalové dřevo, produkty AVEDA Damage Remedy společně posilují, hydratují a obnovují vlasy. Tato řada obsahuje vše, co potřebujete k obnovení zdraví a lesku svých vlasů - od šamponu a kondicionéru až po bezoplachové kúry a masky na vlasy. Vyzkoušejte například AVEDA Damage Remedy Treatment, pro intenzivní výživu!

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.